Ne zaman huzur bulucam çok bunalıyorum?

Merhaba arkadaşlar, nerden anlatmaya başlasam ki. Bakın şuanda çok fazla sorun var ve bunlarla baş edemiyorum uzun zamandır böyle bu sorunlar çok büyüdü ve hayattan soğuttu beni. yaşadığım yer çevremdeki insanlar ailem herşey. Lise son a gidiyorum yaş olarak sıkıntı yok 2 ay önce 18 oldum site için sorucaksanız. üniversitede Çekilmek istiyorum biraz huzur bulmak istiyorum. Kendime de çok kötü davranıyorum bakım vb. konularda umursamıyorum. Bakın tip olarak bakım yapınca gerçekten yakışıklı oluyorum bunu ben değil çevremdekiler söylüyor özellikle kızlar. ama kendime bakmayınca da bir o kadar çirkin oluyorum. bu artık pek umrumda değil insanların nasıl baktığı işin özünde böyle yani ama ben yinede dikkat etmeye çalışıyorum çoğu zaman, salsamda. Demem o ki çok yoruldum arkadaşlarlar herşeyden çok yoruldum daha bu yaşımda yaşamamam gerek şeyler, yapmamam gereken çok aptalca şeyler yaptım belki yapmaya da devam edicem çünkü psikolojik olarak çöktüm ama belli etmiyorum yılların getirdiği bir şey işte ( 6 yıllık deneyim* küçümsemeyin)

Neler yaşadığımı ne hata yaptığımı neler olduğunu anlatmak istemiyorum zaten anlamıycaksınız. sizden sadece bana sakin kafayla bişeyler söylemenizi istiyorum.
Bu kadar teşekkürler

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendin sorunlarindan dolayi huzur bulamiyorsun. Bende oyleydim cok bunalmistim cevremdeki herkes arkamdan konustugu halde umrumda degil Şu an mesela. Tek soyleyebilecegim bir sey var. Her sorun kilik degistirmis bir firsattir. Soruna sorun olarak degil de firsat olarak bakarsan hayatin inanilmaz degisicektir

0|0
    0|0
    • Bunu yapmaya çalıştım defalarca. herseferinde aynı şey oldu. ne için savaştığımı sordum kendime ve başa döndüm. Savaşıcağın birşey kalmamışsa savaşmak saçma.
      Ne yaparsam yapıyım olmadı başa döndüm. düşündüm çok fazla bunu artık anlıyorum ne demek istediğini anlıyorum, ben sadece kendi başıma kalmak istiyorum herkesten uzak karadeniz düşünüyorum üniversite de. yaşadığım yer trakyada bayburt kadar bir yer

• tamam çok teşekkür ederim. çok sağol

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...