Sözlümle beraber kaldım diye arkadaşlarım bana kötü davranıyor, ne yapmalıyım?

Arkadaşlarım tarafından yargılanmaktan sıkıldım... Sevgilisi olmayan arkadaşlarım (her gün sevgili ve koca bulmaktan bahsedenler) sırf sözlümün yanına gittim ve onunla kaldım diye bana gard alıyorlar sanki onlara bir zararım dokunuyormuş gibi. Evlenmeden onunla aynı ortamda kalıyor olmam benim suçum, benim günahımdır. Neden bana karşı iğneleyici cümleler kuruyorlar? Ne yani, giderken onlara yalan mı söylemeliyim? Ben onları kendime yakın bilip doğruyu söylüyorum, onlar ise bir tartışma esnasında hemen yüzüme vurup beni küçük düşürüyorlar. Ne yapılmalı bu durumda?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• O değil de sözlülük nedir ben anlamadım ya. Türkiye'de imza atana kadar ne aşamalardan geçiyor evlilik ya. Genelde de iki tane ergen dandik 2 gümüş yüzük alarak sözlüyüz diyor. Üzerine alma ama bana çok saçma geliyor bunlar. Sevgilinle de ne yaşarsan yaşarsın, rahatsız oluyorsan arkadaş çevreni değiştirmelisin. Onlardan sana fayda gelmez. Muhtemelen senin düzenli ilişkini çekemiyorlar.

0|0
    0|0
    • Söz/nişan ne fark eder? Ailelerin haberdar olduğu bir durumdan bahsediyorum. Dandik iki yüzükten değil...

En İyi Kız Görüşü

• Sende seni oldugun gibi kabullenmiyen arkadaslara arkadas deme..
    Seni oldugun gibi sevmeleri lazim.. senin yaptigini kabullenmek zorunda deiller ama saygi duymalari gerek.. duymuyorlarsa sil gitsinler..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bunun tek bir açıklaması var. KISKANÇLIK!

0|0
    0|0
  • Ön yargılar ülkesi burası.

0|0
    0|0
  • kimseyi umursama

0|0
    0|0
  • Birinin en ufak acıgında yanında olmak yerine yuzune vuruyorlar ıse ya sen arkadas edinmeyi bilmiyorsun ya da onlar kotu niyetlidir

0|0
    0|0
  • Benim kız kardeşimde nikaha bir hafta kala o kocası adayıyla aynı evde kalmış o evi başlarına yıkmıştım onlar haklı

0|0
    0|0
  • Kiskanmislar galiba :))

0|0
    0|0
  • Kötü birşey yapmamışın ki fesatlıklarından öyle yapıyorlar takma onları mümkünse arkadaş bile olma onlarla

0|0
    0|0
  • Yanlış arkadaş seçimi

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Onlar namus bekçileri canım bu işi ustlenmissin misyon olarak

0|0
    0|0
  • Kendileri senin yerinde olmak istiyorlar kıskanıyorlsr

0|0
    0|0
  • Senin iyiliğini düşünüyor olabilirler. Sana zarar gelmesinden üzülmenden korktuklrrı için olabilir

0|0
    0|0
  • Arkadaşların bilmesin dostun bilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...