Guvenebilecegi bir dostu olmayan, yalniz hissedenler napiyosunuz?

Ben dostum sandigim kişilerin yanlislarini gördüğümde affedemeyen , onlari sonsuza dek silen biriyim. Bana yanlis yapan benden uzak olsun öyle özür dilemek hic birseyi telafi etmeye yetmiyor bende.. Ama simdi çok yalnizim. Genelde umursamiyorum. Dosta gerek yok, sadece yanliz kalmamak için 1-2 muhabbet ettiğim arkadasim olsun yeter diyorum. Ama bazen de güçlü olmaya calismaktan yoruluyorum. İnsana dost lazim. Herseyini rahatca paylasacagi kafa dengi biri lazim.
😞😞😞 Çok yalniz hissediyorum. Benim gibi olan var mi siz neler yapiyosunuz?

1|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini doğaya ver çiçekler martılar kuşlar kuzular bazen bunlar bazı insanlardan çok daha iyi gelebiliyor insana.

0|0
    0|0
    • Tek basima hicbir zevki yok. Simdi dostlarim olsaydi birlikte piknik yapsaydik meselaaa. Ama ben tek basima evdeyim :(

• Tesekkur ederim ama sanalin bir anlami yok ki. Yalan bir arkadaslik isteseydim o cikarcilari affeder onlarla devam edebilirdim.

• Seni tebrik ediyorum bende sanal arkadaşlıklara kesinlikle karşıyım kimin ne olduğu belli değil sadece tepkini ölçmek istedim...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Anlattiklarinda kendimi okudum adeta. Dogru insan firtinali sularda bogusan gemi gibidir. Herkes seni batirmaya calisir.

0|0
    0|0
  • Bireysel yapabilileceğin bir hobi edin.

1|0
    0|0
    • Ben dost edinmek istiyorum zaten herşeyim bireysel ve artik dayanamiyorum. ama herkes sahte gibi geliyor :(

• İnşallah bir tane bile olsa karsima cikar :(

• Ben varım

• En iyisi seni tanımayan bir tanımadığınla dertleşmek arkadaşlık etmek

0|0
    0|0
  • Eskiden çok arkadaşım dostum vardı bencilliğim ukalalığım ve menfaatim beni böyle sen gibi yaptı

0|0
    0|0
    • Benim durumumda menfaatçi olanlar arkadan konusup yuzume gulenler karsimdakilerrr. ben fedakar biriyim. dürüstüm. kimseyi kirmam kimseye zararim olmaz. bunu gönül rahatligiyla söyleyebiliyorum

• Gel dost olalim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağlıyorum iyi geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...