Hayatım anlam ve önemini yitirdi mutsuzum düzelmek için ne yapabilirim?

Gülemiyorum mutlu olamıyorum 23 yaşındayım belli bir sorunum da yok
Hayatım anlam ve önemini yitirdi mutsuzum düzelmek için ne yapabilirim?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• hayatin anlami ve onemi yok zaten... kaybettigin birseyde yok yani... kimse tanri ranin hazinesine sahip degil.. muhammedin cennetinde de yasamiyor.. herkesin sorunlari var... hayatin bir denklemi yok cozmek zorundada degilsin... pesimistligi birak aldigin hernefesin bir gun zaten bitecek statun ne olursa olsun... harezminin sifiri gibi biryer bu ihtiyar dunya... degersiz...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Sen Küpe çiçegi bilirmisin mesela yıllarca bekler ama sonra sevgiyi ilgiyi görünce çok güzel çiçek açar. işte o çiçek neden sen olmayasın.. Not:buda böyle bir anı. s

1|0
    0|0
  • Yalnızsın ve bir amacın yok..
    Yaşına bakarsak şu an evli olmalıydın.. Çocuğunla eğlenirken zamanın nasıl geçtiğini anlamazdın..

0|0
    0|0
  • Bence büyük bir sorun var. Mutsuzsun

0|0
    0|0
  • Amaçsız olmandan kaynaklanıyor, bana göre bu, bir insanın basına gelebilecek en kötü şeylerden biri, zahiren baktığında bir problem yok ama insanı içten içe yakıp kül eden bir boşluk hissi.. Tarifsiz bir şey.

1|0
    0|0
  • Burcun ne? Merak ettim. Yasadiklarindan dolayi psikolojik cokuntu olabilir. Burcunun yapisal ozellliginide tasiyor olabilirsin. Cogu insan mutluymus gibi hareket ediyor.

0|0
    0|0
    • Boğa

• Bende boga burcuyum. Bir bogayi yine en iyi boga anlar. Ruhumuz huzne dost bizlerin. Alismalisin. Kimseyi kendin gibi olmadigini gorunce hayat daha cekilmez hal alir. Bir seylerin farkina vardikca inzivaya cekilme istegi duyabilirsin. Hep o harikulade aski duslersin. Fakat ask kirintilariyla yetinirsin. Bir kere guvenin sarsilirsa zaten kolay toparlanamazsin. Kaya gibi guclusundur disariya karsi. Yalniz kendi ic dunyanla cok savasirsin.

• Ben de 22 yim oyleyim. Aman salla dertleri aman , salla asklari aman, salla amaclari aman, nasil olsa toprak olup ota bka karismiycakmiyiz aman...

0|0
    0|0
  • hayal et olmak isteidğin senin hayal etttt

0|0
    0|0
  • o eski halinden eser yok mu şimdi

0|0
    0|0
  • Sevgili Yap

0|0
    0|0
  • hayatına anlam katacak anlara ihtiyacın var.
    Sıradışıda olabilir oldukça masumcada. ma "mantıksız adam" daki felsefeci profesör gibi olmamalı.

0|0
    0|0
  • Seni mutlu edebilirim.;)

0|0
    0|0
  • İş okul gelecek çözdünmü hepsini

0|0
    0|0
  • Namazlarında sıkıntı vardır...

0|0
    0|0
  • Evlen bak o zaman nasil hayatin renklenir...

0|0
    0|0
  • Sosyalleş konuscak birilerini bul

0|0
    0|0
  • Daha gençsin inşaata topun mu kaçtı yani bu karamsarlık ne?

0|0
    0|0
  • 23 aslında mükemmel bir yaş kim bilir hang önemsiz basit şeyleri taktın kafaya

0|0
    0|0
  • hayattan zevk almaya bak

0|0
    0|0
  • böyle olmanın sebebini sormama gerek yok merakta etmiyom az çok tahmin ediyom çünkü... kusura bakmasın kimsede dünyaya bir kere geliyom bişeyi umursayıp dert edip kendimi üzemem dert edecek bişey yok çünkü güle oynarım

0|0
    0|0
    • Nasıl beceriyorsun ben de böyle olmak isterdim

• Okuyorum üni son sınıf

• özelden mesaj atabilirmisin

• evlenmeliyiz senle

0|0
    0|0
    • Bana mi kismetmiş? Ne gibi?

• @miss_sporty babamlar nasıllar müsaitmisiniz

Kızlar Ne Diyor 3

• Buyuk bir uzuntu veya aci sonrasi, yaşanan psikolojik çöküntü ve boşluk hissi gibi bu anlattiklariniz...
    Umarim hayatinizi yeniden anlamli kilacak birşeyler olur. ya da o güzel duyguyu bir şekilde yakalarsiniz.

0|0
    0|0
  • Hayatında belli kurallar edin belli amaçlar koy kendine aktiviteler bul sonuçta geçen zaman geri gelmiyor değerlendirip kendini mutlu edecek şeyler bulmalısın

0|0
    0|0
  • Dua et Allah'a canım o her şeyin en iyisini bilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...