Yıllarca yani lise hayatımın ortasından beri yaşadığım soruna beraber çözüm arayabilir miyiz Soru BASİT?

Merhaba arkadaşlar benim yıllarca hep arkadaş problemim oldu ve aslında herkesin sosyal dediği bir insan olmama rağmen kendimi sanal ortamın arkasına sakladım. Bu durum acı verici. Az sayıda erkek arkadaşım olmasına rağmen üniversite yıllarında kalıcı kız arkadaşlık kuramadım ve inanın içim gidiyor yakın kızları görünce :( Hiç arkadaş grubum da olmadı bir grupta kızlı erkekli samimi bir şekilde eğlenemedim. Grupça eğlenen doğum günü kutlayan sadece kafeye gidip saatlerce muhabbet eden insanları kıskanıyorum. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Tabi eğlenceler okul bitince bitiyor ömürlük değil asıl arkadaşlıklar evlenince çalışmaya başlayınca oluşuyor inan bana

0|0
    0|0
    • Düzgün bir eş bulabileceğimden bile şüpheliyim :( Çalışma ortamındada hırsımdan hep rakip olarak görülürüm kesin :(

• nasıl mesela

• Evleniyorsun konu komşu yıllarca beraber yaşıyorsun aynı apartmanda veya mahallede arkadaşlıklar muazzam oluyor yıllarca unutulmayan anılar geziler sonrasındaki çalışıyorsun çalıştığın yerde bir sürü insan bir sürü arkadaşlıklar kuruyorsun sürekli yüz yüze bakıyorsun çalışma arkadaşlarıyla ortak tatil planları yapıyorsun yani insan ne Zaman düZen kurarsa gerçek hayata atılırsa ozaman anlıyor geçmişinin gelip geçici olduğunu

• İnsanlar seninle tanışmak istiyorsa onlara izin ver eğer kimse yoksa tanışacak birilerini bul

0|0
    0|0
    • Herkes çevresini yapmış ve kaynaşmış ben nasıl o zincirleri yıkıp zincirin yeni bir halkası olacağım

• Bir grup bulmalısın ve sürekli onlarla takılıp bağlanmalısın işte o zaman seversin alışırsın

0|0
    0|0
    • ama nasıl

• hangi okuldasın bölüm ne?
      ne kadar zor olabilir ki :)

• Bilkent

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...