Bir çocuk sevdim diye tüm okul alay ediyor. Hata kimde sizce?

Asıl hata kimde sizce o çocuğu sevmem mi yoksa onların beni herkese anlatması mı. Olayı anlayamıyorum.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• ne diye alay ediyorlarki

0|0
    0|0
    • O çocuktan hoşlandığım için hareketlerimle belli ettim falan herkes ayıplıyor hor görüyor

• Evet sevmek çok drğişik bişi doğru

• ben sadece aşık oldum ama adım kötü kadın gibi bir şeye çıktı

En İyi Kız Görüşü

• Sorun millette ama dedikodu bu yani illaki herkes konuşuyor.
    Kafaya takmican o kadar.
    Ayrıca olabiliyorsan sevgili olursun, olamıyorsan unut.

0|2
    0|0
    • Olamıyorum ama okul değiştirmek en mantıklısı o çocuktan kurtulmanın tek yolu bu insanlar hor görüyor

• Bunun için değiştirilmez ama sen bilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• neden bütün okula söyledin dostum

0|0
    0|0
    • Ben söylemedim onlar yaydı ben arkadaşına demiştim hoşlandığımı sonra hareketlerimle falan da anlamaya başladı herkes düşman kesildi

• ilginç bir durum sana bunu yapanlara küfretmelisin

• Dedikodu..
    Hatta seni konusanlarda! ;)

0|0
    0|0
  • ks yürüyün gidiyoruz mevzu var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• büyüyüp gelin karşıma de bence onlara :) sevmek suç değil çekememişler seni boşver sallama onları seviyorsan seviyorsun bu kimseyi ilgilendirmez o kişiyle senin aranda olan bir şey bu

0|0
    0|0
  • hata sende değil arkadaşında. Şunu unutma olurmu kimseye güvenme bir. ikincide kimseye derdini sırrını verme eğerki veririsen ahanda böyle ömrün boyunca hep dedikodulara maruz kalırsın

0|0
    0|0
    • Yüzümü ekşitmem küpemle oynamak vs çok tatlı şeyler yaşadım ama hepsi nefrete neden oldu herkes utanıyo dalga geçiyolar

• Ben aşkımı itiraf ettim ama çocuğun bunu yayması doğru olmadı egosunu tatmin etmek için yaydı millete herhalde çevresi aşırı geniş neredeyse herkes biliyo

• Bende derim ki ona sen çok adammışsın erkekliģin zerresi yokmuş deyip basar giderim

• Ya bunlarin hepsi ergen isi seyler. Hic takilma ileride ben buna mi takildim diye cok gulersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...