Gerçekten çok özlüyorum 🙁😔?

Merhaba herkese yeni taşıdığımız semtte hiç arkadaşım yok biraz çekingen biriyim o yüzden pek iletişim kuramam.
Kolejde hiç kimseyle konuşmadım daha herkes çok şapşal hiç kimseye ısınamadım sizce ne olacak böyle çok canım sıkılıyor.🙁😔

Güncellemeler:
Düzgün bir cevap gelmedi henüz

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Aman kendini üzecek şeyler yapma 😎

0|0
    0|0
    • Elimde değil ki

• Hayır çevremdeki insanlara karşı biraz tedirginim ya beni dislarlarsa

• Fazla takıntılısın onlar mükemmelmiş gibi davranma onlara uzak kalma da ayrıca arkadaşlık kurmak kadar kolay birşey yok. Bir parka git mesela bir kızın yanına otur merhaba de konuşmaya başla rahat tavırlar sergile. Utangaç davranışlarından bu şekilde kurtulursun ayrıca insan ayırt etmeden bütün herkesle konuşmaya çalış bu şekilde bütün herkesle rahat konuşmaya başlarsın bu senin çevrenin oluşmasında büyük bir etken olur. Bende fazla utangaç biriydim önceden sonradan bu şekilde kurtuldum. En önemli etken kimseyi kendinden üstün görme yani başkalarıyla aranda farklı olarak birşey yok hepiniz insansınız sonuçta.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• güzel ve hanımefendi birisine benziyorsun, kimseyle iletişim kurmak veya baskalarıyla arkadaşlık kurmak için caba gösterme onlar seninl arkadaşlık kurmaları için göstersinler , illa cok canın sıkılıyorsa burada seviyeli bir çok arkadaş edinebilirsin , böylelikle zamanla çekingenliğin gider.

0|0
    0|0
  • Alışırsın zamanla

0|0
    0|0
  • Olur zmanla

0|0
    0|0
  • kolejde herkese gülümse konuşan espri yapanları dinliyomus gibi yap o zaman karıırsın somurtursan olmaz o iş

0|0
    0|0
  • Kendine erkek bul

0|0
    0|0
  • Idare etcen artik

0|0
    0|0
  • Nere ora

0|0
    0|0
  • Takma kafana birden oluvermez zamanla birçok arkadaşın olur

0|0
    0|0
  • bu senin sorunun...

0|0
    0|0
  • üzme nolacak sanki

0|0
    0|0

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...