Ben hostes olmak istiyorum, ailem de polis veya ing. Ogretmeni olmami istiyor. Onlari nasil ikna edebilirim? Ne yapayim?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmediği işi yaparsan başarılı olamayacağını bir süre sonra pişman olup bıkacağını söyle severek isteyerek yapmak istediğin işinde başarılı ve mutlu olacağını ve anlayış göstermelerini söyle biraz şirinlik yap annenle konuş babanı ikna etsin diye inşallah istediğin gibi olur herşey👍

0|0
    0|0
    • Babam degil, annemle ablam isii bozuyor. Ne soylesem dinlemiyorlar yalvardim onlara ama umurlarinda değil :(

• Babanın desteğini almışsın o zaman gözünü karart pes etme mücadele et sonunda onlar pes edecektir.

En İyi Kız Görüşü

• Senin kararın senin hayatın ailen belirleyemez ki

0|0
    0|0
    • Ama uzerime geliyorlar, tehtid boyutuna donustu is.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Az istedikleri meslekler sanki mükemmel. Polis desen can güvenliğin yok. Duzenli aile hayati cok zor. Aynı şey hostes icin de gecerli. Onun hayati daha duzensiz. Yasam kosullari en normal olan ing. ogrtmenligi gbi duruyor. Ama kpss emin ol girmek istycegn bir stres değil. Ben e) hicbiri diyorum 😅

0|0
    0|0
    • Fizigim ve yabanci dilim iyi, ucaklari cok seviyorum ve seyahat etmeyi de cok seviyorum. Onume cikan tek sey "ailem" :(

• Ama kolay kolay hicbi aile kizinin ucaklarda heba olmasini istemez. Tamam gencken çok guzel bir meslek. Ama 30lu yaşları gectikten sonra kisiyi cok cok zorlayacaktir.

• Neden hosteslik

0|0
    0|0
    • Fizigim uygun, 2 dil biliyorum ve seyahat etmeyi seviyorum. Yetmez mi :(

Yükleniyor...