Gusül abdesti alirken genzime su çekerken? Çok vesvesedeym😢?

Arkadaşlar gusül abdesti alirken burna sorun verirken çok sorun yasiyorum. agzima su veriyorum. sonra burnuna su verirken sağ avcumu dolduruorum soğuk suyla cekemiyorum tam sonra iki burnumdan birden cekiyorum genzime gidiyor bende böyle benzi yakma Gbi bir durum olmuyor. herhalde böyle çok taka taka çok burnuna su vere vere burun deliklerin acildi bide bende sinüzit de var.. çok rahatsiz oluyorum bunun ölçüsü nedir nasıl olmalidir yardimci olur musunuz?

0|1
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Besmele çektikten sonra vesvese olması normal değil.
    Şeytanı ve seni şüpheye düşürecek düşünceleri defettiğini düşün.
    Aklına takma.
    Temizlenip paklandığının huzurunu hisset.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elinden geleni yapıyorsun, gerisi vesvese dediğin gibi. Bir aralar bende de olurdu bu tarz vesveseler. Cidden hayatını çok zora sokuyor. Takmayacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• genzini yaakcak diye bir durum yok iyice çekince zaten geçerli olur abdestiniz şeytan size oradan yükleniyor vesvese veriyor :D

0|1
    0|0
  • Takıntı yapma sizlatnaya falan uğraşma normal burnuna çek zaten şafi mezhebine göre de ağız burun farz değil yani öyle takıntı yapacagina baska mezhebe göre o k uyordur diye düşün ve vesveseyi bırak.

0|0
    0|0
  • maksat burnu temizlemek güzel kardeşim kuru sümük kalırsa abdest olmaz buna dikkat et yeterli Allah herşeyi görendir niyetini sağlam tut

0|0
    0|0
  • Genzine kadar çekeceksin zaten (

0|0
    0|0
  • Su zaten genzi yakmaz , sinuzit varsa zaten istedigin gibi su cekemessin oldugu kadar yap rahat ol

0|0
    0|0
  • Beyninin içine kadar çekmeye gerek yok zaten. Dolu dolu diyor zaten.

0|0
    0|0
  • aynı sıkıntı bende de var mesaj at bikaç bişey söyleyim burdan söylemem uygun olmaz

0|1
    0|0
  • Takma bu kadar. Önemli olan niyet

0|0
    0|0
  • İlla yanması şart değil bırak artk vesveseyi

0|0
    0|0
  • Gusulde önemli olanda burunun yanması zaten ki kabul olan odur

0|0
    0|0
  • İçini temizlesen yeter genz yanmasada olur bende bir kerede vesveseden 4 5 kere alıyorum vesveseye düşmemek lazm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...