Neden turklerin cogu yalanci?

amacim kimseyi asagilamak degil zaten kendimde turkum ama dunyada bir cok ulkeyi gezdim. turkler kadar yalancisini ve cikarci insanlar gormedim. sizce neden bizim toplum boyle?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Aynen iki yüzlü oluyor geneli, hepsi değil adam gibi adamlar da var ama kompleksli bir millet

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi ırkına yalancı diyorsan sen Türk olamazsın zaten.

0|0
    0|0
    • Neden biz turkler arasinda yalanci yokmu?

• her ırkta yalancılar var, Türk ırkı diye kendi ırkını aşağılıyorsun

• Evet ama bizde diger irklardan daha fazla. bir baska ulkeye git bizim kadar yalanci ve cikarcisini goremezsin

Kızlar Ne Diyor 4

• de sktr

0|0
    0|0
  • Hiçbir ırk varolurken sınıflandırılıp olmamıştır emin ol. Hem dünyada tek yalancılar Türkler olsaydı milyonlarca insan Türk ırkına hayran olmazdı. Yalan söyleyenler her yerde var. Adamlarda her yerde var. Sen yalancı olduğumuzu düşünüyorsun ama ben Kürşat.'ın, Kanuni.'nin., Fatih.'in torunu olmaktan gurur duyuyorum

0|0
    0|0
    • Kim turklere hayran dostum? :D

• Ona kalsa almanlari, fransizlari hatta ermenileri bile oven yuzlerce insan ismi ceke bilirim. su an kendin turkiyede yasiyorsan dediklerimin gercek oldugunu gore bilirsin

• Kore, Tayland, Almanya, Fransa ve Lüksemburga gittim 8 senem oralarda geçti. Benimkisi sadece bu ülkede yaşamak değil. Ben aşığım bu ülkeye o sandığın mükemmel ülkelerde de inanılmaz çirkin insan tanıdım ben. şu an burdayım insanlarımızla da gurur duyuyorum

• Ben de çok yalanciya rastladim haklisin.

0|1
    0|0
  • Bir çok ülkeden arkadaşım var. Emin ol bizden beterler...

0|0
    0|0
    • Benimde var. hic de dedigin gibi degiller

• Bir Romanyalı bir Arap tanıdın mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Çünkü Türkiyede gerçek Türk cok azdır asyalı Türklerle konuş tanış bide bak ne kadarrrrr iyiler Türkiyede gercek tür ℅30 flan varsa var

0|0
    0|0
Yükleniyor...