Rus kızları naz yapmıyor, peki Türk kızları neden naz yapıyor?

Bence erkeklerde bu yüzden Rus kızlarını tercih ediyor. Onların hiç nazı yok. Peki Türk kızları neden naz yapıyor?

0|0
15|24

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla naz aşık usandırır sözünün çokma sebebi boşa değil. Sonra kızlar nşye yanlızım diyo naz yapmayın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu tür şeyler bir etkileşim sonucu bence türk erkekleri böleki türk kızları böyle türk kızları böyle ki türk erkekleri böyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Arz talep dengesi kendi lehlerine olduğu için bu durum onların az gelişmiş kişiliklerine naz yapma eylemi olarak yansır.

0|1
    0|0
  • özgüvenleri yok, kadın olarak ezilip duruyorlar. bak rahat bir kadın naz yapmaz çünkü o özgüvene sahiptir ve toplumun ne istediği umurunda değildir. bunun sonucunda toplum tarafından yollu diye adlandırılıyorlar. özgüveni olmayan kadın toplumdan kopamıyor, kabul edilmek için çabalıyor bunun sonucunda da insanlar tarafından değer görmek için kendini geri çekiyor çünkü ona göre kendisi değersiz bir yaratıktan ibaret.

0|0
    0|0
  • Ruslar daha guzeldir. Bakimlidir. Ve bizim bazi Turk kezbanlari gibi tripli, kaprisli degildir. Yatakta daha iyidir. Cinselligi icine atmazlar. Daha sicakkanlidirlar. Rus kiziyla evlenmeyi yeglerdim elkmde imkan olsa. Turk kizlarindan maddiyata duskunlukleri yuzunden nefret eder oldum.

0|0
    0|0
    • Bazı türk kızları da güzeldir !

• Siz nesiniz kundaktaki bebeğe bahçede ki tavuğa tecavüz ediyorsunuz o ne alacak?

• Şunu unutuyorsunuz Rusların geneli tek geceliktir ciddi bir ilişki istesen de yaşayamazsın olmaz.

1|0
    0|0
  • Kanları bozuk sjsj

0|0
    0|0
  • Fazla kıskanç bizimkiler

1|0
    0|0
  • Türk kızları kezoooo :D

Rus kızlarının bir becerisi yok ama yinede türkler. D

0|0
    0|0
  • Ris kızları motor turk kızları mobilet

0|0
    0|0
  • kaç tane rus kızı götürdün bilader

0|1
    0|0
  • Sen nereden biliyorsun

0|0
    0|0
    • Tatillerde falan görüyorum hep

• Dertleri evlenmek

0|0
    0|0
  • melek gibi ruslar

0|0
    0|0
    • Bazı Türk kızları da melek gibi. Melek gibi olanlar naz yapmıyo zaten

• nerden biliyorsun naz yapmadıklarını

0|0
    0|0
    • Kaç tane rus gördüm. Kızların nazı yok

• her neyse anlaşamicaz seninle

• Tm neyse bye bye

• Rus kızları odun

0|0
    0|0
  • allah ruslara kıyak geçmiş :(

0|0
    0|0
  • Sen erkek misin

0|0
    0|0
  • kendilerini tek sanıyolar halbuki dışarıda bir üst modelleri dolu :)

0|0
    0|0
    • Öyle bir genelleme de yapamazsın şimdi orda dur

• Senin güzellik anlayışın ne?

• ben kara kaş kara göz beğeniyorum gerçi renkli göz falan da olabilir yanii çekik gözlü de olabilir selen seyveni beğeniyorum mesela ne bileyim o tarz şeyler yoksa sapık değilim lann :) :) :) :)
      ben bir kız da önce yüze bakarım :) güzelse kilolu değilse benim için güzeldir :)

• Birisini nazlarsanız naz yapar, nazlamazsanız yapmaz ! Arz talep meselesi...

0|0
    0|0
  • Rus kizlar👌👌

0|0
    0|0
  • çünkü 250 gr ın sadece kendilerinde olduğunu sanıyorlar.

0|0
    0|0
    • Hepsi öyle değil ama. Sadece naz yapanları kötü

• bende naz yapanlarına dedim bunu.

• Kezolar

0|0
    0|0
    • Naz yapanlar kezo gerçekten de

• Ben naz yapmak amaçlı evlenince demiyorum ama

• Evlenince zaten naz diye bir şey mi kalır anca başım ağrıyor olur.

• Çünkü rus kizlar istediğini alır bizim kizlar babayı alır

0|0
    0|0
  • Naz yok guzellik cok 😂

0|0
    0|0
    • Güzellik bazı Türk kızlarında da var şimdi orda dur! :D

• Ona dedim bisi yok turk kizi candir guzelimizde tam guzeldir hani :) bizler asil irkiz ruslar verici irk kullanma amacli yoneldigimiz enistesi oldugumuz tabir olunan 😂

Kızlar Ne Diyor 14

• Hdgsjsgshs rus kizlari veriyor turk kizlari neden vermiyor it dit kizlari strap onla mikiyor peki turk kizlari neden yapmiyor it dit kizlari sarisin turk kizlari niye esmer it dit kizlarinin kromozomlari turk kizlarinin kromozomlarindan daha guzel, it dit kizlari dotlerinin ustunde donuyor peki turk kizlari neden sadece belly dance yapiyor uzar gider bu liste

0|0
    0|0
    • Sarışïn olmak ayrıcalık değildir. Ayrıca ben de türküm ama saçlarımın yarısı doğuştan sapsarı. Ten rengim de beyaz

• Ya ciddiye aldi bir de

• Ciddiye alırım

• Turk kizlari kendilerini bulunmaz hint kumasi saniyor
    Bunu yapan da turk erkekleridir💁

0|2
    0|0
  • Bırttt gelsin Ruslar beni görsün 😄

0|0
    0|0
  • Hesabın erkek olduğunu biliyoruz ya da lezsin.

0|0
    0|0
  • Ucuzlar da ondan 😁
    Genelleme yapmayalim. Rusun da cirkini ve sarkigi ve nazlisi var turkun de guzeli var. ayrica azicik naz da olmali ki hemen atlayip ucuz kiz olmamali. 😎

0|0
    0|0
    • Bazı türk kızları da çok güzel zaten. Ama naz yapınca kezbanlık okuyor bildiğin

• Cok naz itici olur da hic naz yapmamak da ucuzluk be

• Türk kızları Türkiye'de, Türk kültürü içinde, Türk erkekleri ile büyüyor. Benim çevremde öyle naz yapmak falan katiyen olmaz ama ülkenin büyük bir kesiminde naz yapmayan Türk kızları çeşitli hakaretler işitiyorum Türk erkekleri tarafından.

1|0
    0|0
  • Bizim kanımızda var naz :) Aslında mesele naz değil, görgü görenek. Kalıplaşmış kızlar ağır başlı olur hemen evet demez kafası. Ve ucuz basit görünmemek.

0|0
    0|0
    • Naz yapmak ağır olmakmıdır? Bence naz yapmak en büyük basitliktir. İstemiyorsan hayır de, istiyorsan evet de. Bu kadar basit

• Kendini ağırdan satmakta bir nevi naz değil midir?

• O naz olmuyo.

• Rus kızları babamı gormus buyurken sebep bı

0|0
    0|0
  • Nazımızı sevsinler.

0|0
    0|0
    • Bazı naz yapanlarda çok itici oluyo ama

• Evet bende öyle düşünüyorum aslında ama bazıları nazı abartıyor

• O kezocan tribine giriyor

• bak canim eger turksen ne yaparsan yap hakarete ugrarsin onlar sadece yabancilara laf etmez

0|0
    0|0
    • Hiç alakası yok

• @Watizdeattt oyle bir sey var bunu siz kendiniz soylediniz kivirmayin!

• Turkkizlarina bakmazlar diyenler siz kendinizi kandirmaya devin :D :D 27 yurtdisindayim bize bakanlar cooooook

• Rus kızları çok güzel xd

0|0
    0|0
  • Senin gibi herkese versin mi?

0|0
    0|0
    • Ben Türk'üm ama nazım yok mesela

• Simdi burda öyle erkeklik tasladiklarina bakma dışarda sen onlar için basitsin 😂😂

• Bence naz yapmak daha büyük basitlik. Bir kız net olmalı. İstiyorsa EVET, istemiyorsa HAYIR

• Kalite farkı gülüm

0|0
    0|0
  • Rus türk değil mesele karakter yaşam tarzı herkes bu kabul etsin sırf basit pozisyona dusmemeyeyim diye kendini agir başlı gösteren tiplerde var ama görünüşte naz yapiyo bunun alakası karakterle bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...