Otobüs yolculuğu sırasında başınıza gelebilecek kötü şeyler neler olabilir?

Bebekli bir aile ve çok konuşan iki kadın arasında oturmaktan daha kötüsü ne olabilir :(

Otobüs yolculuğu sırasında başınıza gelebilecek kötü şeyler neler olabilir?

• Bebekli aile
    22% (42)25% (22)23% (64)Oy Ver
  • Çok konuşan yolcular
    15% (28)14% (12)14% (40)Oy Ver
  • Ayak kokusu
    36% (68)34% (30)36% (98)Oy Ver
  • Horlayanlar
    12% (22)14% (12)12% (34)Oy Ver
  • Şunlar da var...
    15% (28)13% (12)15% (40)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkaya da çocuklu aile geldi 😭😭😭😭:( :(
Tipin biri bu işte, sevimli de ama fırlama çok sesi çıkmadı şimdi ne yalan söyleyim :D
http://i.hizliresim.com/MJ5qO1.jpg

5|4
33|30

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öndeki üstüne yatar, arkadaki horlar, yandaki osurur
    çocuk varsa zırlar, muavin ulaşılmaz, sürücü düzgün kullanmaz,
    konuşmak istemezsin yandaki bir sürü saçma sapan soru sorar, molada bile senle dolaşanı var, yerime oturmuşsun der diye tartışırsın doğru yere oturmana rağmen, bagaj sırası ayrı dert, bagajı bulmak ayrı dert pff. ve dahası
    imkanın varsa hiç binmemek daha evladır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 29

• Şehirler arası otobüste 19 saatlik uzun bir yolda arka koltuğumdaki yaşlı amca altına kaçırmıştı. Yol boyu sidik kokusu çektik. Bir de yine 5 saatlik bir otobüs ve devamındaki bir uçak yolculuğunda saldırgan bir şizofren hastayla beraber yolculuk etmenin zorluğunu yaşadık. Özellikle ucakta olan kısmı fenaydı.

1|1
    0|0
  • Bir keresinde Istanbul'dan Izmir'e geliyordum ve en arkanin bir onundeydim. En arkada da yaklasik 150-160 kiloluk les gibi terlemis bir adam vardi ve kokusunu tum yol boyunca cekmek zorunda kalmistim. Gectigimiz her ilcede veya ilde "ulan bari burda insin artik" dedim icimden ama Izmir'e kadar geldi herif.

1|1
    0|0
  • Kustum kusacam ahahaaaa ohhhhooooo kustum cok güzel rahatladim diyen biri olmasi koku cok fena tiksindirici

0|1
    0|0
  • TR'de bir kez gece otobuse bindim baska sehire gitmek icin nissan ayiydi ve otobus bostu aklimda dedim en arkaya gideyim uzanirim.. bir gittim adam bayan var dedi iki koltuk onunde.. dedi numarana gec.. tuhafti halbuki hic gormemistim bile. O gun bugun istisna ile binerim.

0|1
    0|0
  • mide bulantısından dayanamayıp üzerine kusulması var, yanına sarhoş birinin oturması var, zorla muhabbet kurmaya çalışanlar var. sırf bu sebeplerden dolayı şahsi aracımla seyahat etmeye yeminliyim :)

0|1
    0|0
  • Öndeki yolcunun koltuğu burnuma kadar dayaması gibi daraldım

0|1
    0|0
  • Otobüsün yürüyen tabut olmasıdır. Yolculuk yaparken otobüsün benzin deposunun delindiği ve şoför bunu kontrol ederken yolcuların aracın dibinde sigara yaktığına şahit oldum. Bazılarının kliması çalışmaz, bazılarının koltuk arkası eğlence sistemi çalışmaz, muavin sizi tınlamaz vs. vs. Bunlar belirtilen seçeneklerden çok daha zor bir durum.

0|1
    0|0
  • Daha kötüsü tabii ki iki bebekli aile ve dört konuşan kadın 😁

Bu zamana kadar yolculuklarımda bu sorunu sadece Metro Turizm'de yaşadım çünkü klas değiller yol geçen hanı gibiler. Saygın firmalar ile yolculuk ederseniz bu sorun pek olmuyor.

0|1
    0|0
  • Zırlayan velet
    Aksıran osuran Maganda
    Vırvırcı kadın
    Ağır kezban

1|1
    0|0
  • Abaza dayılar maşallah erkek kız dinlemiyo amkkk abazaları

0|1
    0|0
  • bebekli aile.

0|1
    0|0
  • Metro turizmle adana ıst arası gidecektik mersine varmadan araba arıza yaptı 6 saat bekledik tamirci geldi yapamadı yeni araba geldi falan derken yaslandik yemin ediyorum. Daha kötüsünü gormedim

0|1
    0|0
    • Metroyla güzel maceralarım oldu bir iki kez artık kullanmıyorum çok mecbur kalmazsam. Senin ki kadar sancılı değildi tabii

• Otobus kullanmiyorum

0|1
    0|0
  • Ben otobüste çay ikram etmişleri koltuk arkasındaki yere koydum öndeki salak bir anda koltuğu sonuna kadar eğdi çay döküldü ağzını burnunu kıracaktım orda ne öküzler var!

0|1
    0|0
  • Otobüs kazası.

0|1
    0|0
  • yanımdaki adamın horlaması 😒😒

0|1
    0|0
  • Bebekli aile berbatttt :D

0|1
    0|0
  • Ayak kokusu en kötüsü :D

0|1
    0|0
  • çişe sıkışmak.. başa gelebilecek daha kötü birşey olamaz..

1|1
    0|0
    • Bak bu da fenadır. Otobüsü durdurma çişini tutma arasında gider gelirsin :/

• Nahoş durumlar bunlar :/

• insanı utana utana mecbur bırakan çok sıkan durumlar bunlar.. düşmanımın başına gelse iyi değil yani..

• Bebekleri severim sorun olmaz pek :)

0|1
    0|0
  • ön koltuktaki akıllı ekranların akılsız olmaları en ayar oldğum şeydir ,

0|1
    0|0
  • Şoför ile sohbet eden dengesiz yolcu ve muavin

0|1
    0|0
  • Hepsi birbirinden berbat. Ayak kokusu en çekilmezi.

0|1
    0|0
  • Metro yu tercih edersen, yukardakiler sadece çerez kalır :)

0|1
    0|0
    • Yok mümkün olduğunca uzak duruyorum. Kamil koçlarda berbat.

• Kamil Koç u İsrailliler aldı. Artık Tr'nin her tarafına gidiyor. Doğu'da gitmediği yer yok. Ve ben sadece insan taşıdıklarına inanmiyorum. Allah bilir ne taşıyorlar başka... Belki de silah, belki de Mosad ajanlarıni. Burası Tr ve hiç bir şey ütopik değil buralarda... Neyse.
      Ben mümkün olduğunca Pamukkale'yi tercih ediyorum. Bugüne dek hiç sıkıntı yaşamadım.

• Olabilir şu günlerde herkes bir yerlere bir şeyler taşıyor. Şaşırmam.

• öndeki adamın koltuğu arkaya yatırması

0|1
    0|0
  • Hepsi buda isin zor demek

0|1
    0|0
  • ama öyle bbebekte ona be :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...