Şu an hayatınızdan memnun musunuz memnun olmadığınız bir şey var mı?

şu an hayatınızdan memnun musunuz memnun olmadığınız bir şey var mı hayatım şöylr olsa daha güzel olurdu dediğiniz ne var anlatın 😊😊

0|2
17|18

En İyi Erkek Görüşü

• Memnun değilim özetle. Mutlu olan insanlar artık dünyaya gözünü açmayan perde arkasına bakmayan insanlardır bana göre tamam hayatında insan vardır güzel bir hayatı vardır ama ne kadar mutlu olursan ol bu dünyanın hali seni her türlü mutsuz eder kötülük çirkeflik doğa sorunları borç harç haberde gördüğün savaş tecavüz taciz haberleri atım attığın yerde ölücem mi riski yani şu pahalı daha ucuzu var mı bulabilirmiyim bugün tokuz yarın ne olacak derdi ölme eşeğim ölme söylesin bana memnun mutlu olan?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Elhamdulillah âlâ kulli hâl..

Her halim üzerine Rabbime hamdolsun.. 😉

#Vesselam

1|1
    0|0
  • Çok şükür

1|0
    0|0
  • Yok teyze 👵

1|0
    0|0
  • Allaha şükür herşeyim var bir tek hayırlısıyla iyi birinin karşıma çıkması onunda zamanı vardır mutlaka sabrediyoruz

1|1
    0|0
  • Evet memnunum

1|0
    0|0
  • Var ama buna sukur

1|0
    0|0
  • Banka sahipleri bu faizler çok hükümet bu vergiler fazla yukleniyoruz millete dedikleri zaman hayatimdan memnun olurum ya da yaşadığım yerden

1|0
    0|0
  • Nerden başlasam nerden anlatsam kitap olur buraya sığmaz ki

1|0
    0|0
  • Cok şükür herseye rağmen hersey güzel

1|0
    0|0
  • İstanbul'da olmasam Muğla veya izmirde olsam hayatım daha güzel olurdu herhalde :/

1|0
    0|0
  • ben yaratılışımdan memnun değilim...

1|0
    0|0
  • tek memnuniyetsizliğim patronumun babam olması :(

1|0
    0|0
  • Degilik berbat

1|0
    0|0
  • memnunum ama türkiye de yaşamak istemiyorum daha fazla... ben kaçar bb

0|0
    0|0
  • param malim mulkum arabam evim herseyim var ama bir turlu evlenecegim kisi karsima cikmiyor en buyuk derdim bu

1|0
    0|0
  • Dünden beri hiç memnun değilim ya sevdiğim kız arkadaş olarak sevdim dedi sadece yapmam gereken işler var onları yapmak içimden gelmiyor Vs. Vs.

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...