Milliyetçi görüşlere sahip olmam deniz gezmişi sevmeme engelmi 23 yaşındqyım siyasi karmaşa değil sadece sempati?

Evet bu beni değiştirmez sonuçta deniz gezmişi çok seviyorum neden bu ülkenij çocuklarını karşı karşıya getirdiler neden bir acî birilerini sevindirirken diğerlerini üzüyo 301 işçinin yıldönümünde hala yeni işçiler elim kazalarda ölüyo sola sempatim aşikar sizce yanlışmıyım?

Güncellemeler:
Devam
Evet

0|1
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ülke vatan nedir? bunları yorumlama biçimine göre sevecegin kişilerde degişir. hiç kimse vatan hainiyim demiyor degilmi. yüzde yüz karşıt görüşlü olan herkes bile en vatansever kişiler oldugunu söyleyip vatana ihanetle birbirlerini suçluyor.. şu dünyanın üzerinde yaşamayı bir ögrenemedik gitti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Duyabilirsin normal sağcı solcu olarka kendini kıstlama oku araştır kendi fikirlerine kavuş. Kimi insan hitleri kimi atatürkü örnek alır.

0|0
    0|0
  • deniz gezmişi ne kadar tanıyosunuz?
    onun hakkında neler biliyosunuz?
    deniz gezmiş savunucuları eminim onun hakkında en az fikire sahip olan kişilerdir.

0|0
    0|0
  • Evet engel. Hain sevilmez.

0|0
    0|0
  • Kendini solcu ya da milliyetci diye bir kavrama asla sikistirma

0|0
    0|0
  • Hayatini yasa

0|0
    0|0
  • Deniz Gezmis yurtsever bir Anarsistti... Son sozleri de yasasin tam bagimsiz Turkiye olmustur... Bir insanin sol goruslu olmasi onun yurtsever olmasina engel degil. Bir milliyetci de sosyal devletten yana olabilir, bu da onu solcu yapmaz...

0|0
    0|0
  • Vatanına ihanet içinde olmadığın sürece istediğini sevebilir istediğin düşünceye sahip olabilirsin. Ben şahsen bir sosyalistim tabi vatan sınırları içerisinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...