Kızlarda itici buldugunuz davranıslar? Erkeklerde itici buldugunuz davranıslar?

Erkeklere sorum kızlarda itici buldugunuz davranıslar nelerdir? Kızlar sizinde erkeklerde itici buldugunuz davranıslar neler?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• iltifat etsen yine de yanlış anlayan kızlar en itici kız tipleridir...

-bazen nerede olduğumu bile anlayamıyorum
    +neden?
    -çünkü aklımı başımdan alıyorsun :)
    +sana zararım olduğunu düşünüyorsan hayatından çıkabilirim... :'(

cidden bunu yapan var. ne alaka?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her kıza bakan erkekler çok itici, nefes alsın yeter modunda kalıp her gelen kıza gönül verip hayır diyemeyen tipler. birde çocuksu erkekler. sen adamsın , ağır başlı olgun olmalısın o ne öyle trip atmalar , çocuk çocuk hareketler. öyle boş boş ortalıkta sırıtan erkekler hele.. İğrenç... heryerde gülenleri hiç sevmem. birde kaşını alan erkekler o nedir öyle ya.. Yapmacık yapmacık iltifat eden cicimli konuşan erkeklerde çok itici.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• burç muhabbeti yapanlar çok itici :( "ben ikizlerim, o kova sizce okeye 4. olur mu?" gibi soruları görünce kafayı yiyorum :(

1|0
    0|0
  • Fok balığı gibi konuşması, doğal davranmaması, prenses gibiymiş gibi hava yaratması görsen tuvalete gitmiyo zannediyosun :) ayy, ayooll, fifii gibi kelimeler kullanmasi, araya ingilizce kelimeler sıkıştırması, kendini gizli gizli övmeye çalışması... Gitmedigi bar disco kalmayip evlenme zamani gelince masum ev kizi rolleri oynamasi vs.

0|0
    0|0
  • Zor kız takılıp egolarıyla oynanınca twerk kıvamına geliyorlar, tam bir iticilik.
    Kızım baştan zor kızı oynamasana

0|0
    0|0
    • yep başta neyse degişmemeli

• kızlar kız oldugunu bilsin yeterlidir

0|0
    0|0
  • itici bulmadigim sey bulamadim

0|0
    0|0
  • Küfür.

0|0
    0|0
  • kendm dşnda herkesi itici bulyrm :D

0|0
    0|0
  • Küfür ve erkek gibi davranan kızlardan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Yok. Nefes alsa yeterli kızlar :D

0|0
    0|0
  • Yapmacık olmasın yeter ya

0|0
    0|0
  • Kızlarda böyle kendini çok pöhpöhlemesi yüceltmesi yapmacık davranması

0|0
    0|0
  • Kızlarda erkwklerle cok samımı olmsı erkklerde ynı sekılde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Erkek kız diye ayırmadan cevap veriyorum: direk hakarete küfre başlamaları insan gibi iletişim kuramıyoruz ve ben kötü bir insan olmak zorunda kalıyorum :)

1|0
    0|0
  • Bazi erkeklerde bu cok var. Ben erkegim istersem tehditle istersem kendime asik ederek hayatini mahvederim bitiririm seni triplerine girmeleri. Igrenmeme sebep oluyor.

0|0
    0|0
  • Gizliden kadın düşmanı olanlar. Çok var bu itlerden hepsinden nefret ediyorum😊

1|0
    0|0
  • Her konuda bilgisizce yorum yapmaları

0|0
    0|0
  • Yere tükürmeleri

0|0
    0|0
  • seksistlerden nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Yere tükürmeleri

0|0
    0|0
  • Erkeğin bilmediği halde çok bilmiş olması ve gevşek duruşuna asla tahammül edemem

1|0
    0|0
  • Artist ve kırolar ve cıvık olanlar

0|0
    0|0
  • Sirin gozukmeye calismak. Iyh

0|0
    0|0
Yükleniyor...