Hayatımdan nefret ediyorum?

maddi olarak durumumuz iyi. Çok zengin değilim ama orta derecede bundan şikayetçi değilim Tabiki. Arkadaşlık kurma konusunda zorlanmıyorum, çevrem de var. Ailemle de aramız orta. Ama hayatımı sevmiyorum, ya da sıkıldım mı bilmiyorum ama inanılmaz derecede yaşamak istemiyorum nedeni yok. Bazen keşke yer yarılsa içine girsem kimse bilmeden Bu sıkkınlık geçtiğinde tekrar hayatıma dönsem diyorum

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Arada herkese gelir o bunalım halleri aldırma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Dönemsel olabilir. Her şeye sahip biriyim, eksiksiz olarak. Bende o tip ama daha kavramsal, derin bir sıkkınlık içerisindeyim. Günden güne artıyor ve görmezden gelmeye devam ediyorum. Bir gün intihar etmem umarım.

0|0
    0|0
    • Düşünmedim değil ben de. Önemli olan Onunla savaşabilmek sanırım. Biz bilmiyoruz Nasıl savaşılacağını

• Ben çok sorguluyorum her şeyi. Gereksiz yere. Çevremdekilerle konuşuyorum, gözlemliyorum onlar bu kadar sorgulamıyor. Genel olarak bir boşvermişlik söz konusu, ben onu beceremiyorum. Bu tip şeyler.

• Aynen ya her şeyi derinlemesine düşünmek hasta bile yapıyor beni. Çaresini de bulamadım

• bu nasıl iş yaa derdin de belli değil, nedensiz sıkılgan insan
    kendini doğaya ver biraz minimal yaşa, yokluğu gör hayattan tat almaya başlarsın

0|0
    0|0
  • Bendede var aynisi nedenini bulursam soylerim sana

0|0
    0|0
  • rahat batıyor :D

0|0
    0|0
  • Arada olur öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Cirkin degilsen arkadasin olurum

0|0
    0|0
  • intihar et ozaman

0|0
    0|0
  • Ps1koloji
    g

0|0
    0|0
  • Çocukluğa hani şu 7,8 yaşına dönmek istiyorsun değil mi?

0|0
    0|0
    • Aynnen o kadar çok öZlüyorum ki deli gibi

• Dostum aynı haldeyiz diyebilirim. Ve benim hatımda bu düşüncelere yönelme nedenim monoton yaşantım. Biraz günümde aksiyon olsa aksiyonu da geçtim yeni insan tanısam farklı ortam tanısam o gün iyi hissediyorum. ama genelde pc başında geçen günlerim ve aşırı ötesi ölme hissi amaçsızlık ve herşeyden sıkılmışlık. Halbuki daha hiç bir şey tatmamışken. Tavsiyem monotonlıktan kurtul ve bir kız arkadaş varsa ilgi duyduğun onunla yakınlaş, iletişime geç vs

• Hayat seni sıkmış biraz değişik şeyler yap başka zevklere bak mesela hiç yapmadığın şeyleri yap

0|0
    0|0
  • ergenlik döneminde herkese olur geçecek bunlar merak etme

0|0
    0|0
  • Ergenlik döneminde birçok genç bunları yaşıyor. Sabırlı ol, hayatında çok şey değişecek.

0|0
    0|0
    • 21 yaşındayım ne Zaman bitecek bu ergenlik

• şu anda bitişe geçmiş... 25 yaşlarına geldiğinde daha gerçekci olacaksın...

• tükenmişlik sendromu. Kendine sıradan bir hobi bul

0|0
    0|0
  • için kararmış senin. intihar et sen...

0|0
    0|0
  • sevgili bul bitane

0|0
    0|0
  • Aç bir 70 lik ya da gel dertleşelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendine vakit ayır, geçicek

0|0
    0|0