Sizinle aynı fikirde olmayan insanlara tepkiniz nasıl oluyor?

Mesela siz biseyi savunuyosunuz ve hakli olduğunuzu düşünüyorsunuz ama karsinizdaki tam tersine sizin düşüncenizin saçma ve salakca olduğunu iddia ediyor vs

0|0
15|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bu insanlaeın hepsi m*l valla diyip kendimi avutuyorum 😂😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Düsüncemin salakca oldugunu ifade etmediği sürece saygı duyarim devam ederse aynı sekil tepki veririm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Eğer tartıştığım mevzuuda haklıysam bana birşey kazandırmaz, gurur ve kibire sokar..

Eğer haksızsam kârdayım..
    Çünkü yeni bir şey daha öğrenmiş olurum..
    Gurur ve kibirimi de kırar..

#Vesselam

0|1
    0|0
  • İddaa etme yoluna göre değişir davranışlar. Senin bahsettiğin gibi salakça düşünce olduğunu düşünecek ise tepkiler oldukça sert olur. Ama sadece karşıt düşüncelerini söyleyenler için ılımlı olup neden karşı düşüncede olduğunu anlatmakta fayda var.

1|0
    0|0
  • saygı duyarım onun savunduğu şeylerin açıklarını arar bulur onun da düşündüğünü değiştiremiyorsam en azından şüphe etmesini sağlarım :)

0|0
    0|0
  • Bisi olmuyo

0|0
    0|0
  • Tamam diyorum

0|0
    0|0
  • Cukumde degilmis gibi davranirm 😈😂

0|0
    0|0
  • Hakaret etmedikce saygı duyarım hakarete varırsa agzına sıcarım

0|0
    0|0
  • Farklı farklı ornekler gosterırım hala anlamıyorsa kafasını kırarım

0|0
    0|0
  • Sinirleniyorum

0|0
    0|0
  • Bugun kuzenimle tartıştım din üzerinden ben deistim o şeriati isteyen bir Müslüman benim ona saygım varken onun bana olmaması durumun da mk sım geliyor :D

0|0
    0|0
  • saygı duyuyorum

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi fikri var

0|0
    0|0
  • saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Düşüncelere katılmasamda saygım vardır ama tecrübe ve gerekli donanıma sahip olunmadan yapılan eleştirilere sert çıkarım.

0|0
    0|0
  • O değilde Geçen Arkadaşın Teknik Servisine Gittim Herife PS2 Key Verdik Abi Küçük Geldi Dedi Gül Gül Yarıldım ya :D

0|0
    0|0
  • leküm diniküm veliyedin

0|0
    0|0
  • tamam sensin sakin ol tamam geçicek

0|0
    0|0
  • yaaa heeeeeee ya :D anen boyle oluyo :D

0|0
    0|0
  • tartışma da saygılı olunduğu sürece sıkıntı olmaz, saygısızsa tartışacak kadar durmam yanında

0|0
    0|0
  • Cahille girmem münakaşaya fikri sabitse hic uğraşmam

0|0
    0|0
  • herkesin görüşü farklıdır. farklılıklar olağandır...

0|0
    0|0
  • ikna etmeye çalışırım ikna olmuyorsa koyma akıl akıl olmaz der işime bakarım

0|0
    0|0
  • Sessiz kalarak onu çileden çıkarıyorum😈Yani s*kme takmıyorum😎

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Eğer kendi düşüncemin doğruluğundan eminsem hiç uzatmam konuyu kapatırım.
    ''Bir cahille tartışıyorsanız, iki cahil tartışıyor demektir.'' diye bir söz vardır. Umarım yeterlidir.

1|0
    0|0
  • olabilir muhatap olmuyorum

0|0
    0|0
  • benim düşüncelerim sana öyle gelebilir ama bu öyle olduğu anlamına gelmez :) herkesin düşüncesi kendine renkler zevkler düşünceler tartışılmaz bana katılmıyorsan o senin görüşün senin doğruların :)

0|0
    0|0
  • Seviyeli bir şekilde dile getirirse güzel karşılaşırım ama eğer saldırıya geçerse ben de saldırırım

1|0
    0|0
  • Adam gibi ifade etsin, bence boyle degil soyle soyle desin. Hadsiz hadsiz aptl aptl yok sininki sicmi falan derse kufru yer cunku kimse neyin dogru neyin yanlis oldugu konusunda otorite degil, o mu karar verecek? O mu karar mercii? O ne derse o dogru, o ne derse o mantikli, he?
    Onun akli kime gore dogru?
    Ha cunku o boyle dusunuyor, di mi? Bu sonuca nasil varabiliyormusmus? İnsanca tartisma bilmeyip hemen hakarete gecen kucuk beyinli ve insaniyet yoksunlaridir,

0|0
    0|0
  • Düşüncesine sayfı duyarım ve aynı tavrı ondan da beklerim

0|0
    0|0
  • Benim inandığım bir şeye inanması gerekmiyor. Fikrimi beyan eder, susarım.

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım polemik yaratmam

0|0
    0|0
  • Tartışmam o konuda. Benim düsüncelerime saçma ve salak diyorsa benimle tartışma hakkı yok çünki saygısızlığa tahammül edemiyorum. Seviyeiz insanlar iste genelde "saçma " diyip tepki veren...

0|0
    0|0
  • Üzülüyorum

0|0
    0|0
  • Israrla düşüncelin mantıklı olduğunu savunurum. Karşımdaki genelde pes edip konuyu kapatır

0|0
    0|0
  • takmam herkes benimle ayni düşünmek zorunda degil

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi düşüncesi. Saygı duymak lazım.

0|0
    0|0
  • Saygi duyarim

0|0
    0|0
Yükleniyor...