Bu tarzı ben kaldırırım da Türkiye sokakları kaldırmaz. Neden neden :( ?

İyi geceler.. Ben yurtdışında doğdum büyüdüm aslen Türküm. Üniversite için Türkiyeye geldim. Gerçekten bu ülke neden böyle biri söyleyebilir mi? Kapalı arkadaşlar da benim gibi açıklar da istediğimiz gibi giyinemiyoruz. Yok o bakar bu ne der bıktım. Neden bu kadar görmemişlik? Kız-erkek hep 'acaba ne derler' diyoruz giyinmeden önce bıktım ya :( Bu tarzı ben kaldırırım da Türkiye sokakları kaldırmaz.Neden neden :( ?

Bence gayet tatlı hoş bir tarz tam benim tarzım ama bu sokaklara fazla!!

0|0
16|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kimsenin ne giydigi ya da giymedigi zerre umrumda degil

1|0
    0|0
    • keşke herkes senin gibi olsa

• Aslinda cogu boyle boyle olmayanlarida dikkate almayarak hareket etmek senin elinde ve bence yapman gerekende bu

En İyi Kız Görüşü

• Sapkınlıklarını "oda öyle giyinmeseymiş" diyerek aklamaya çalışan sapık dolu bu ülke. Kadına insan olarak bakmayı öğrenemedikleri için giyimimizi kısıtlamak zorunda kalıyoruz. Dışarıda açık seçik giyinen kadın veya erkekten asla rahatsız olmam cinsel anlamda değerlendirmem çünkü onları öncelikle "insan" olarak değerlendiririm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Tarz güzelmıs. Kafana göre takil yaşa. Bunun sebebide Türkiyenin kitap okuma istatikleri, afrika dan bile geri olmasina bağliyorum ben
    tamamen eğitimsizlik.

1|0
    0|0
  • normal bence

1|0
    0|0
  • Evet haklısın kötü bir durum. Zihniyetle alakalı.

1|0
    0|0
  • Bunda ne var ki? cok cok kısa şeyler acık saçık şeyler giyip ankarada bile dolaşanlar var kimse kimseye birşey demiyor sorun ne anlamadım?

0|0
    0|0
  • İzmirde gayet rahat bir şekilde giyebilirsin.

1|0
    0|0
  • Başkalarına göre giyinip yaşıyorsan kusura bakma ama başkalarının esiri oluyorsun demektir bu 😌

1|0
    0|0
    • Doğru söylüyosun da gerçekten giydiğime giyeceğime pişman ediyolar bu hissi bilemezsin

• Sen ne kadar takarsan daha çok yaparlar bu bir gerçektir

• böyle diyip geri adım atmayın 1 kişi yaparsa ondan gören 1 kişide yapar yavbaş yavaş yayılır gibi geliyor o insanları kabullenmeyelim lütfen :D benim yarzımıda yadırgıyorlar ama normal bulanlarda çok var ilerde umarım yadırgayan tipler hiç kalmaz :D

0|0
    0|0
  • Yurtdışında bakmıyorlar mı sanıyorsun? Sadece açıkça belli etmiyorlar baktıklarını. Hem bunların neresi güzel. Vücudunu insanlara göstererek ne kazanacaksın?

0|0
    0|0
    • ben yurtdışında yaşadım. Dünyanın her yerinde bakarlar ama Türkiyedeki ortam normal değil resmen niye böyle giyindin diye bakış var. Baskı çok dışarda onu diyorum. Ben de bakarım güzel farklı giyinene ama bakışım kötü anlamda değil

• Benim etrafımda kızlar yok çok şükür. Böyle bir günaha girmeyi de istemem. Yani muhattap olmak zorunda kaldığımda da olurum tabii. Gerektiği kadar. Şimdi sana günahlarımı sevaplarımı anlatmayacağım ama iftira atmamanı öneririm. Ben affederim, ama Rabbim affeder mi orasını bilemem :)

• Bana göre kadına helalinden başka kimse bakamaz. Kimseye ulaşılamaz olması gerekir. Başka erkeklerin gözlerinin gördüğünü bilmek çok kötü bir duygu olur benim için. Yani güzelliğinin değerli olmasını, ki bana göre dış güzellik kendime çektiği kadarsa yeterlidir. Ki genelde ben daha çok düşüncelerine, davranışlarına, konuşmalarına önem veririm. Tabii tercih meselesi. Ama kadınımın bana özel olması, sadece benim olan bir mücevherim, en kıymetlim olması gerektiğini düşünüyorum

• Giy sen boşver başkalarını.

0|0
    0|0
  • buralarda giyinen çookkk

0|0
    0|0
  • Sorsan evde bile şort giyemiyodur.

0|0
    0|0
  • Sana bukadar yakismaz heveslenme

0|0
    0|0
    • buna mı taktın. Gayet de yakışıyor

• Güzel tabi

0|0
    0|0
  • İlk fotoğraf İsveç okulları lise mezuniyeti gibi ve evet burası Türkiye Osmanlı'dan kalma alışkanlıklar var sen Müslümanım diyorsan atalarını biliyorsun bunu sorgulaman yanlış

0|0
    0|0
  • Herkesin giyimine kimse karışamaz

0|0
    0|0
    • bence de ama karışıyolar :(

• Bizımlen dığilsın bay bay

0|0
    0|0
  • Türkiyede yaşadığın yere bağlı

0|0
    0|0
  • Sen kaldır biz indiririz.

0|0
    0|0
    • senin gibi beyin eksikliği yaşayan çok malesef sokakta

• İnsanları tanımadan bu şekilde yargılıyorsun her zaman? Sen en iyisisin bu durumda aferin

• Tanışalım burdan hakaret saydıklarımızı konuşur çözeriz ne dersin?

Kızlar Ne Diyor 15

• Gayet hos nesi vr?

1|0
    0|0
  • Abazalar yüzünden

1|0
    0|0
  • Bazi Turkiye sokaklarinda yobaz zihniyeti salindigi icin kaldiramaz.

1|0
    0|0
  • Ya sen yurt dışında doğup büyüyüp neden burada üniversite okuyorsun nedeenn bacımm aklını mı kaçırdın :D

1|0
    0|0
  • Ben giyiyorum kimse de karışamaz.

1|0
    0|0
  • Kimse kimseye karışamaz herkes istediği gibi giyinir modaya uysanda laf eden olur çuval giysende laf eden olur kendini nasıl iyi hissediceksen onu giy

1|0
    0|0
  • Giyilebilir bence cok hoş

1|1
    0|0
  • Çok hoş bence de aslında İzmir de giyinebilirsin

1|0
    0|0
  • Benim yaşadığım şehirde yaz mevsiminde çoğu kız böyle giyiniyor. Fazla abartmışsın. Ve bakan da çok olmaz. Gittiğin semte göre değişir.

0|0
    0|0
    • fazla abartmışsın derken? Neler yaşadığımı bilmeden nasıl böyle bir yorum yapabiliyorsun?

• yabanci olsaydin bir sey demezlerdi gerci onlarida taciz ediyorlarmis duydum

1|0
    0|0
  • giyinme sen de ben bunların hepsini giyebiliyorum kime ne sen de istediğini giyebilirsin? ben de ankaradayım?

0|0
    0|0
  • Izmir'e git malum adı üstünde Gavur İzmir :D orda daha rahat olursun.

0|0
    0|0
  • Kimse kimsenin ne giydiğine karışmıyo artık, ister çok açık ister çok kapalı ol

0|0
    0|0
  • Niye ben böyle giyiniyorum 😂

0|0
    0|0
  • kanayan yarama tuz bastın..

1|0
    0|0
Yükleniyor...