Bazı erkekleri gördükçe oğlum olacağına kısır oluyim diyorum kızlar bir tek ben mi böyle düşünüyorum?

Öyle iğrenc erkekler görüyorum ki özelliklede internette erkeklerden nefret etmeye başladım. Her sitede kadınlara karşı ırkçılık yapan erkekler var. Bazıları okadar asaglik şeyler yazıyorki onların yerine ben utanıyorum hiç utanmadan milletin annesine bacısına kızına iftira atıyorlar küfürler ediyorlar. Böyle erkeklerin annelerini çok kınıyorum ve insanın başına kınadığı şeyler gelirmiş o yüzden oğlum olacağına hiç çocuğum olmasın daha iyi diyorum hep

1|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Irkımız adına özrü bir borç bilirim
    Erkekleri koruma derneği başkanı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Sana kalmis cogunu sen yetistireceksin, ona terbiye verecek kisi sensin. Bunlar genelde ya ailenin cocuguna onem vermediginden ya da cocugun arkadas ortamlarinda kaybolmasiyla kaynaklaniyor anne olunca bunu dikkate alarak erkek cocugu yetistirir. Toplumda boyle bilincli erkekler ve ailelerin cogalmasi gerek. Yoksa bizde cekiyoruz bunun sorununu hic duzgun dostluk kuramamak gibi. Kizlarda cinsel yonden ve ahlaki yonden cekiyor malesef. Bence cok buyuk konusma oglunun olup olamiyacagi sana bagli birsey degil.

0|0
    0|0
  • Allah hayırlısını versin, hayırlısı olmıcaksa bende olam ne fark eder bende öyle dusunuyorum

1|0
    0|0
  • çocuğun kendini bulana kadar iyi yetiştirmen lazım. babanın iyi bir örnek olması lazım. Eline telefon pc tablet verip salmaman lazım

0|0
    0|0
  • Neden korkuyorsunuz ki? Siz onu iyi yetiştirirseniz gayet iyi bir insan olur. Her şey olmasa da çoğu şey anne ve babada bitiyor unutmayın lütfen.

0|0
    0|0
  • bir oğulu kadın yetiştirir yanlışmıyım? sen kendi oğlunu kadınlara saygılı yetiştir inan başarabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Boyle dusunecegine ben dogurim adam yetistirim millet erkek gorsun de

0|0
    0|0
  • Ayip etmiş bizimkiler ben dedim ama dimi? Az bile etmişler. Daha beter olun * . kk telef olun telef.

0|0
    0|0
  • bu yetiştirmeyle alakalı bizim gibileri kötüleme bari ayıp.. bu tip erkekler seviliyor yani bu tip erkekler için bizim gibileri üzdünüz kızlar...

0|0
    0|0
  • testinin içinde ne varsa dışarı o çıkar.

0|0
    0|0
  • bazı kızları görünce kız cocugu hayalimden vaz geçesim geliyor haklısın

0|0
    0|0
  • aci ceken kendi kafasiyla adaleti arar sen begen begenme

0|0
    0|0
  • Yaa... demek öyle... :/

0|0
    0|0
  • böyle düşünmen böyle yapmayan beni kırdı :)

0|0
    0|0
  • Kısırlaştırma operasyonları var.
    Hatta evlenme en güzeli.

0|0
    0|0
  • Insallah olursun evladin olmaz

0|0
    0|0
    • Veya sana oyle bir erkek evlat verirki bu dedigine diyeceginin gazabina ugrarsin yarabbi duy sesimi bu gece

• Beddua sahibini bulur "."

• Sen oyle san kendini boyle avut once yazfigin basligi oku

• vay terbiyesizler

0|0
    0|0
  • Belki olucak oglunuz örnek olucak?

0|0
    0|0
  • Haklısın katdeşim. Ama inşAllah erkek çocuğun olur ve onu çok iyi yetiştirisin :)

0|0
    0|0
  • ben de sokakta sürten yeni yetme kızları görünce kızım olmaz umarım diye dua ediyorum. Geneli or. spu gibi davranıyor

0|0
    0|0
  • İlk önce kadınların bir kafasını değiştirmesi şart. Bu tiplere prim vermeliler, bazıları der ya hani maço seviyorum. Ha işte sevmesinler. Bu tiplerin kendilerini nasıl gördüklerinin farkına varsınlar. Kadınlar ne kadar bilinçlenirse bu tipler de o kadar yok olmaya mahkumdur.

0|0
    0|0
  • Oğlun olursa bizim gibi olucak sim city değiliz burası Türkiye

0|0
    0|0
    • Sizi tanımam ancak aciklamamdaki gibi olucaksa hiç olmasın istiyorum

• İnşallah öyle bir adamla evlenmem :/

• Oda var senle konuşurken Türk Dil Kurumu Başkanı gibi arkadaş ortamında ana lar bacilar havada uçuyor 😂

Kızlar Ne Diyor 4

• Kadınlara ırkçılık olmuyor, seksizm oluyor. Neyse evet bu tarz erkekler özellikle ortadoğu ülkeleri , türkiye vs. gibi ülkelerde oluyor, avrupa nın erkeği öyle değil genel olarak

3|1
    0|0
  • evet haklisin bende cok sinirliyim

0|0
    0|0
  • E sen de öyle yetiştirme oğlunu bu senin elinde?

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama son cümlemi okumadın mi?

• Ö"nce tedbir sonra tevekkül "de bir hadistir ama canım bunu da öğren. Sen tedbirini al tevekkülü Allah'a bırak.

• Haklısın

• aynen igreniyorum kadinlara kufreden, cinsiyetci kevaselerden. kendilerini horozdan sayiyolar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...