Kadın hakları sizce yeterlimi?

Bu ulkede kadin haklari var sizce yeterlimi eksik mi veya cok mu fazla dusunceler lutfen?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Bu ülkede sadece kadın hakları değil diğer canlılara yapılan haklarda yeterli değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yeterli değil yeterli olsa hala dayak yiyen kadınlar cinayete kurban giden kadınlar olmazdı dünyada ve bu ülkede hadi oldu diyelim kadın hakları yeterli olsa beni sorguya çekecekler onu giydim bunu yaptım diye beni suçlayacaklar zaten tecavüzcü ya ceza indirimi alır ya da salınır diye bir kadın tecavüze sessiz kalmazdı. kadın hakkı boşanmayla kalmıyor beyefendi.

0|1
    0|0
    • Mevcut kanunlar a baktigimizda fazlasiyla kadin haklari var hanfendi

• sayıca fazla mı diye sormamışsınız zaten yeterli mi diye sormuşsunuz.

• Hanfendi size bir cok ornek gosterebilirim ama burdan yazmakla bitemez siddete karsiyim bende

• Değil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hangi hak yeterli ki onu bir sorgulamak lazim. d. d

0|1
    0|0
  • Bu ülkede hangi haklar iyi ki?

1|1
    0|0
  • Kadın hakları şeklinde bir ayrıma karşıyım. İnsan özünde hakların konuşulması ve özgür olunabilecek kadar seçim çeşitliğinin sağlanması gerekmekte. Ötesi teferruat bana göre.

0|1
    0|0
  • cok bile :)

0|1
    0|0
  • Bence kadınların toplum üzerinde erkeklerden daha baskın olması gerekir.
    bunu sağlamak için bazı koşulları yaratmak lazım tam anlamıyla yeterli değil.

0|0
    0|0
    • Cok ufak sin evlen bosan anlarsin

• Ev içinde değil toplum üzerinde dedim galiba siz evlenip boşanmısınız ama bazı şeyleri anlamak için evlenıp boşanmanın önemliği olmadığını hala anlayamamışsınız. insanı ufak yapan yası değil beynidir

• Kadın hakları lüks ve insan hakları aşağı seviyede.

0|1
    0|0
Yükleniyor...