Ölüm Korkusu gelince nasıl savuşturursunuz? ya da üzerine detaylıca düşünür müsünüz?

hepimiz tabiatımızdan kaynaklandığı üzere belirli zamanlarda genelde yanlız kaldığımızda ölüm korkusu biyerden aklımıza takılır ve göğüsün içinden doğru bir stres akıp gider bunu da Ölüm korkusu olarak adlandırdım kendimce... bu rahatsız edici durumdan nasıl kurtulabiliriz şahsen kurtulmasını ben biliyorum kafamı sallıyorum kendine gel diyorum en olmadı tokadı basıyorum kendime :) sizin bu konudaki yöntemleriniz nelerdir?

Ölüm Korkusu gelince nasıl savuşturursunuz?  ya da  üzerine detaylıca düşünür müsünüz?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım korkmuyorm😊Hatta keşke o duyguyu bir sefer tadabilsek yani gidip geri gelsek gerçekten çok merak ediyorum

0|1
    0|0
    • ne kadarda çılgınsın :D ben sana tavsiye etmiyorum ama böyle şeylerin şakası yoktur

• olumlu günümdeyim şu an bende aynen katılıyorum size :)

• Teşkler😊😊

En İyi Erkek Görüşü

• Ölüm her aklına geldiğinde
    Ah edip, vahedip inleme
    Bu halinle tanrıyı incitmiş olacaksın
    Ecel kapını çaldığı zaman, evi telaşa verme
    O geldiği zaman, sen gitmiş olacaksın

0|1
    0|0
    • iyi diyon birader de kimseye böyle bişi anlattığım yok burda tanımadığım insanlara soru soruyorum ne güzel site açmışlar D:

• evet ölüm görünce aklıma geldi yazdım. sana karşı değil şiir bu.

• hmm güzel şiirmiş sevdim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ölümden değil de küçükken yazdığım saçma sapan şiirleri, anıları, telefonumdaki saçma resimleri falan arkamda bırakacağım için korkuyorum😂
    Ölmeden önce imha etmek istiyorum😂😂

0|3
    0|0
  • Dusunmemeye çalışıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Düşünürüm herhalde bro

0|1
    0|0
    • cesur adam :) ben off yinemi diyip başka şeylere odaklanırım :D

• bazen olur öyle korkular düşünmen gerekiyorsa düşünürsün zaten takıntı yapma :)

0|1
    0|0
  • Ölümden korkmuyorum

0|1
    0|0
  • bir cabam yok

0|1
    0|0
  • Herşey Allah dan der pek umursamam

0|1
    0|0
Yükleniyor...