Düğünde Nasil Dans Edilir Acil Yardim Lazım?

Arkadaslar ilk olarak dans edecegim kizi hayatimda 2 kere gordum, 1 yildir tanisiyoruz, bir ara benden hoslaniyordu Şu an hoslaniyomu bilemem vede aramizda bir 22 cm falan fark vardir ben uzunum tabi..

Simdi hangi elim kızın neresindr olmali.. Vede kızin elleri neremde olacak.. Birde dans ederken sarilmam falan gerekmi, aramizdaki mesefa ne kdr olmali (az cok orta fln).. Dans ederken basini göğüsüme yaslamasıni istemem abarti olur mu :D cok sordm ama fikriniz oldugu kadar

Güncellemeler:
Mesafe cok onemlimi dikkat etmelimiyim

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Sence biliyon mu diye sordum? Gereksiz insan

• Bilmedigin seye yorum yapmana gerek yok.. amacini ikimizde biliyoz zaten

• Evet xp kasmak zjdj
      Engelleyrbilirsin zor değil 😂

Kızlar Ne Diyor 5

• Şimdi boy sıkıntı değil zaten topuklu giyer. Onun eli senin omzunda olucak ya da belki arkadan bağlar boynun da gibi olur senin ellerin belinde olucak çok sıkmadan hafif tutman daha iyi kendisi isterse zaten sarılır bir şey söyleme belki bu kadar samimi dans etmek istemez o zaman bir elinizle el ele tutuşursunuz çok sallanmadan dans et bir sağa bir sola hafif hafif aranızdaki mesafeyi o ayarlar sen direk belinde tut yeter yaklaşırsa yaklaşır

0|0
    0|0
  • Bir ileri iki geri

0|0
    0|0
  • Youtubedan videolar izle

0|0
    0|0
  • Sen abartılı bir hareket yaparsan kızın yadirgama ihtimali var. O yüzden ondan adım bekle. Aranızdaki mesafeyi belirlemeyi ona bırak. Elin kaymasin başka yerlere😃

0|0
    0|0
  • Horon tepin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...