Kapat

Kimse yok mu? Bu konulara ilgili?

Metafizik, felsefe, ikililik (Dualite), Sprutiel yolculuk, Düşünce gücü.. bilen biriyle doya doya konuşma ihtiyacı duyuyorum. Bilme ama ilgili ol, o da yeter

0|1

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Sprutiel yolculuk ne

1|0
    0|0
    • Dunyavi doyuma ulaşmış bilgin kisilerin, bedeni bu evrendeyken, başka bir boyuta gitme durumu.

• Dünyevi doyum derken biraz açsan ve sen boyle birseyin olduğuna ınanıyormusun :) ?

• Evet inaniyorum ve dunyavi doyum derken ; farkindalik derecesi yüksek, cakralarini acmis, kendi ile barisik, kimseyle bir yarisi ve kavgasi kalmamis, cinsel tutkusu yok yahut para kazanma gibi bir istegi.. boyle uzuyor iste liste :)

• Olur KONUŞABİLİRİZ felsefeye ilgiliyim

1|0
    0|0
  • Ben yazamıyorum sen yazabilirmisin mesaj bölüme

1|0
    0|0
  • ama ben konuşmak istemiyorum, ha belki konuşurum ama KS den yazışmak ölüm ölüm

0|0
    0|0
    • Peki beyfendi, sizin kararınız :)

• Benim söylediğim şeyin kaynağı ispanyolca konuşan bir uzaylı desem inanır mıydın? Bazı doğrular ummadığın yerden gelir

• Bir doğrunun nerden çıktığına değil ne kadar doğru olduğuna bakarım ki dogruluk bizim ona kattigimiz dusuncelerden ibarettir, aslinda yoktue, herneyse yine daldim ben :) teşekkürler diyorum, konusmadiginiz kanisina vararak

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...