Gerçek hayatta insanlar buz gibiyken birbirine, sanalda nasıl bu kadar samimi oluyorlar?

Çok farklı herkes samimi birbriyle. Bana mı böyle geliyor yoksa saçma sapan bir topluma mı dönüştü dünya?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• mesela birbiriyle mesajlaşırken çok samimi olan insanlar yan yana gelirken sanki o mesajlaştıgı kişi ile degilde başkasıyla konuşuyor gibi konuşur çogunlukla :) robotlaştırıldık misal ben akıllı tek kullanmıyorum aklımı telefonın aklıyla degiştirmemek için sizlerde birşyler yapacaksınız böyle sölemekle olmuyor :D

1|0
    0|0
    • valla şu an biz bile burda kurdugumuz iletişmi dışarda kurmayız gibime geliyor.

• ben kurmaya çalışıyorum bence benm tarafımda pek sorun yok ama genelde oluyor :)

En İyi Kız Görüşü

• Sanalda genelde daha yakın konuşuyor insanlar, belkide burada önyargı daha azdır veya insanların burada olma amacı sohbet etmektir. Bu yüzden olabilir, ben de bazen sanalda çok soğuk davranırım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sanalda herkes olmak istediği kişi, dışarıda hepsi birbirinden çekingen; birbirinden özgüvensiz.

2|0
    0|0
  • İnsanlar eski özgüvenlerini kaybettikleri için normal hayatta yapamadıkları şeyleri sanalda yapıyorlar

1|0
    0|0
  • insanlar burda kendini guvende gorunce aciliyor knk

1|0
    0|0
  • Sanalda bazı insanlar "sevgi pıtırcığı" halindeyken,
    Gerçek hayatta, o "sevgi pıtırcığı" bazı insanlar,
    birbirinin kuyusunu kazar durumda.

Bunu yaşadım, halen de çevremde böyle insanlar var.
    İnsanların ikiyüzlülüğünü açıkça ortaya koyuyor bu durum.

0|0
    0|0
  • güzel bir tespit.

1|0
    0|0
  • sanalda herkes kanki panpa.

1|0
    0|0
  • Sanalda ruhun konuşur gerçek hayata terbiyen

1|0
    0|0
  • Çok mantıklı konuya ayak bastın gerçek hayatta iki kelimeyi bir araya getirememenin vermiş olduğu ezikliği sanal da saçma sapan yorumlar yaparak konular ortaya atarak her b*oku bilmiş kil yaparak bastırmaya çalışıyorlar klavye kahramanları

0|0
    0|0
  • Sanal yalan be knk

0|0
    0|0
  • reelde de soğuk insanlar.. sanalda da..

0|0
    0|0
  • saçma sanal bir topluma doğru gittiğimiz kesin

0|0
    0|0
  • sanalda istedegin insan olabliliryorsun belkide ondandır

0|0
    0|0
  • Hepsi tosba😂

0|0
    0|0
  • Sonuçta sanal dünya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Belkide sanalda buz gibiyken gerçek hayatta samimidirler. Tanışmadan net bir şey söylenemez bence.

0|0
    0|0
  • Ben gerçek hayatta sıcağım sanalda soğuk :)

0|1
    0|0
  • Insanlar gercek hayatta oldugu gibiler fakat sanalda olmak istedikleri kisi gibi davrandiklari icin daha samimi bir ortammis gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • Bende sanalda samimiyim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...