Küfür yemek insanın hoşunamı gidiyor?

biz insanlar ılımlı olmayı nezaman öğreneceğiz bilmem..
gülücem eğlenecem diye küfür yemek acaip bir durum olsa gerek.
burada bile kendini ifşa edip sonra tatlı yorum beklemekte bir acaip hadi onuda gecelim de reelde de insanlar değişik hareketleriyle küfür yiyeceğini bile bile değişik hareketlere meilli..
mesela mesaj atarsın cevap vermez vermediğiyle kalmaz seni engeller çıkar gider. sanki anasına sövmüşün darılmış affetmiyor..
olaya ticari yönde baksan aynı..
ödeme yapacak aynı seneryo telefona çıkmaz köşe bucak kaçma girişimleri falan..
yani kısa ve öz hangi alanda olursa olsun neden değişik davranıp insanları cileden çıkartıpta psikolojisine etki edecek şekilde hareket ederki bunlar.. yahu telefona çık beni arama de oda aramasın değilmi?
ödeme yapamıyacaksın deki abi kusura bakma ödeme yapamıyorum de onlarda ona göre davransın..
ama yok yani bunlar böyle yaparak güllemi karşılanıyor sanıyorlar çok merak ediyorum :D
yahu ananıza sövülüyor alooo.. duyan varmıki bilmem..

Güncellemeler:
...

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben küfür etmem edeni de sevmem Türkiyenin genelinde bu sorun var insanlar agresif hep sanırım yaşam koşullarının ağırlığından

0|1
    0|0
    • bu durumda kaldıgında mutlaka bir sitem olusur insanda. küfür etmesende beddua edersin havale edersin.. sonucta birşeyler yaparsın..
      yani bu hareketleri kendim yapsam derimki boyle yaparsam bana kufur veya beddua eder diyerek uzak kalırım boyle seylere ve gerekenı yaparım zorda olsa..
      bu sözüm ona kişiler ne beklentiler içindeler merak konusu bu.. güllemi karşılanacaklarını sanıyorlar anlamış değilim pek

• Öfkelenmeye değecek kadar uzun yaşamıyoruz

• öfkelenmek tabik olmuyacak.. benim anlatmak istediğim buna imkan birakmiyorum.. onceden birakiyodum herkes istedigi sekilde davraniyordu simdi ise oyle değil .. bu duruma dusmemek icin kimseye imkan vermiyorum demek istedigim bu.. yani zarar vermiyorum kimseye :)

En İyi Erkek Görüşü

• İnsna önce kendinde başlamalı bence.

0|1
    0|0
    • dostum ben her telefona cıkarım mesela.. madurıyetı soylerım mutlaka.. köşe bucak kaçmam hiç emin olki..
      onun dışında bişey düşünmedim..
      gerek ikili ilişkilerde bile böyle.. kız arkadasın var sevgili değilsin mesela mesaj atıyosun ve bir bakıyosunki enbgellenmişsin.. yahu deki beni arama
      aynı şekilde ödeme alıcaksın ödeme yapcak yer köşe bucak saklanıyor.. bunlar doğal şeyler değilki. küfre sebebiyet verir kanımca

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...