Sizde olmasanız Canım Kıyamet kopmayacak bu kadar yakın olmayacak daha fazlasını yapan var mı bugun için?

Evet sorum gayet açık kıyamet alametleri için daha fazla neler yapabilirsiniz daha ne kadar günaha girecek daha ne kadar olmayacak şeylerle oyalanacaksınız hadin bakalım fikirleri alalım

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapılan şeyler kıyameti mi değiştiriyor..

0|1
    0|0
    • Eee kıyamet yaklaşması için herşey dahada kötüye gidince yaşamda her ayettede dediği gibi bu olmazsa kıyamet kopmaz die geçer hepsi olsun tamamlanınca illaki kopcak deilmi 😉

• O zaman Mehdi çıktıktan sonra dünya da bir tane kafir kalmayacak bu kıyameti uzatmaz mıydı belirli olan bir şey değişmez.. değişir diye bir hadise ya da ayete rastlamadım varsa söyleyebilirsiniz

• Mehdi şu an hayatta zaten kıyamet yaklaştığı için ben bu soruyu sordum yaşanan herşey sona getirdi artık bu saatten sonra kimse düzelmez dediğin gibi mehdi as düzeltecek düzelttiği insanlar Cennete düzelmeyenler hala olucak emin ol buna onlarda kafirlerle beraber kıyameti tadcak mehdiye uyanlar zarar görmeden ılık bir rüzgarla can verecekler Kıyamet düzelmeyen vede kafirlerin üzerine kopacak olay bu Ben bu soruyu 30yıl önce sormalıydım yaşasaydım eğer artık çok geç

• Her kes kotu degil kotu olan igrenc insanlar yorumlasin bence

0|1
    0|0
    • Yoo iyilerde yazsın bence onların sayesinde dünya ayakta zaten 😉 Onlarında filkri güzel olur

• Kotu olan igrencler o kadar kotuluk ediyorlar ki bazen iyi ve tamiz kalpli olan insani bile saptirmak idtiyorlar yaptiklari igrencliklerle

• Aferim kız sana Ben ölmekten asla korkmam üzülmemde yarın kıyamet kopacak deseler bir gün daha günah işlemekten kurtulur insnlar Cehennemde 1yıl daha yanmazlar hiç deilse

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...