Babamdan nefret ediyorum napicam ben?

Cok kotu kufur ediyor hergun icki iciyor babamdan nefret ediyorum. Ya insanlari dis gorunusune gore yargiliyor kapali biri gorse namuslu der ama sort giyen biri nekadar iyi olursa olsun o... dur onun icin. Hergun evde kufur eder bide normal kufurde degil erkeklerin o organlarina y den baslayan bise diyolar ya Şu an sorum kaldirilmasin diye soylemiyorum o zaten agzindan hic dusmez. Benim onumde bu kufurleri nasil soyluyor bilmiyorum o soylerken ben utaniyorum bu kufurleri duydugim icin o soylerken nasil utanmiyor. Her olayda herşeyi ataturkte buluyor alarmi calmasa bile ataturk yuzunden dicek artik.
Konusmasi cok kotu hicbi konu hakkinda bir fikre sahip olmayan bos bir insan. Kulturlu birini gorse onu begenmez insan olarak ama konusmasi kotu biri kuktursuz birini begenir ya oyle birk biktim srtik nefret ediyorum napicam ya

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Oku, çalış git evden o zaman

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 18 yaşından sonra yani üniye başladığın zamn kurtulursun zaten bcdhsıjnd. şiddet uyguluyor mu. s?

0|0
    0|0
    • Hayir ama annem arada vuruyor

• annenle de mi problemlerin var. yoksa her annede olduğu gibi sıradan terlik show mu?

Erkekler Ne Diyor 6

• Okumadım ama babadan nefret edilir mi lan? edilebilir doğru.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun senin baban belki yazdıklarımı okumayacaksın ancak hayatta vazgeçilmez ailendir. Satsan satılmaz atsan atılmaz. Tevekkül et Yaradanına sığın o sana kolaylık nasip eder

0|0
    0|0
  • sende ic onla

0|0
    0|0
  • Koca bul arkana bakma

0|0
    0|0
  • haklısın... cahille yaşamak gerçekten zor..
    sana güzel bir örnek işte..
    sen onun gibi bir ebebeyn olma..
    kendine yetecek duruma gelene kadarda sesini çıkarma..
    evlenince daha az gelirsin ya da hiç gelmezsin olur biter..
    onu düzeltemezsin..

0|0
    0|0
  • Seni babana müjdeleyeni s...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...