Arkadaşlar benim gibi özgür ruhlu olan ve yaşayan var mı?

Ben bu ülkeden nefret eden insanların ne kadar hain ve pislik olduğunu hayatı öğrenmiş biriyim ve fakirlikten ve yalnız yaşamaktan korkmuyorum bana göre hayat eğitim okul aile iş emeklilik değil hayata bir kere geliyoruz türkiye'de o kadar kalıplaşmış ki hayatlar okul hayat iş aile bence tam tersi ben takım elbiseyle her sabah uyanıp işe gitmek istemiyorum mesela gitmeyeceğim de özgür ruhluyum gerekirse fakir de kalırım önemli olan mutlu olmak ellerim ayağım tutuyor bir şeyler satarım bir şeyler yaparım ama kalıplaşmış hayatın içine girip 10 bin tl maaş alsam yine de mutlu olamam ben sakalını kes şunu yap bunu yap başkasının emri altında çalışmayı sevmiyorum türkiyedeki okullarıda sevmiyorum okullardan ve aptal robotlaşmış ailelerin robotlaşmış çocuklarından nefret ediyorum dünyaya 1 kere geliyoruz hayatın tadını çıkarmalıyız daha öğreneceğimiz çok şey var benim gibi düşünen var mı?

0|0
10

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• aayyy hayatinda baska bir ulkeye gittin mi acaba cok merak ediyorum benimde bir arkadasim var allahin her gunu yasadigi ulkeye semte sovuyu yurtdisini ovuyo orda boyle soyle diye

0|0
    0|0
    • Gittim gördüm gezdim:) Sen gezmediğin görmediğin için böyle düşünüüyorsun cahillik etme başka yerde yazma bunu da dalga geçmesinler senle:D Avrupaya bir git insanların medeniliklerini gör terbiyelerini gör iş imkanlarını saygılarını gör aptal mahluk. Kalmışsın götüm gibi insanlarla türkiyede. Ben avrupayı övmüyorum gerçekleri söylüyorum avrupanın 10000 yıl gerisindeyiz biz falza konuşma

• Bak şimdi erkek arkadaşın var mı bilmiyorum yoksa benimle neden tnaışmak istemiyorsun onu da anlamadım. Ben cahil klasik türk erkeklerinden değilim ve gitaristim sanatçıyım yani kafam ileride merak etme ama şu durum şöyle burda herkes abaza olduğu için ve tecavüz olayları çok fazla oldugu için erkekler mini etek istemiyor giymelerini kızların çünkü sizi düşündüğümüzden kıskançlık değil artık türkiye eski türkiye değil yeni türkiye var şu an teklifim hala geçerli tanışma tekliifm sen bilirsin

• aaa sasirdim bu sefer hak verdin digerlerine :D bosver beni sen yolunda devam et bence yanlis dusuncende yok sadece biraz sakin:-) ve bu sitede kafana gore birini bulursun diye dusunuyorum arada at boyle soru

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...