Bu annem şizofren allain delisi ya bakarmisiniz cildiricam?

Yeni ruj almisim onu deniyorum kardesim gelmis fon makinesini calistirip bana tutuyor bende bagirdim kardesime bana ne bagiriyon diyip topuklu ayakkabiyla vurdu omzuma elleri kirilsin serefsise bak kardesime saygili ol diyecegine bana vuruyo yasim olmus 18 daha 12 yasinsaki cocuga laf geciremiyoruz. Cocuk bana kufur ediyo vuruyo agza alinmayacak kufurler ediyo biraz saygiyi ogreteceklerine yeter bagirmandan basim agiriyo diyo allahin sizofreni ya bakin benim sinirim gecmiyo napicam simdide sarki soyluyo annem ya bakin ben cildiricam allah icin yardim edin

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi şarkıyı söylüyor. .:)

0|1
    0|0
    • Odalarda ışiksizim

• Şu an okadar sinirliyimki nasil sinirim gecer bilmiyorum ya bide neye sinirlense en ufak biseyde gelip rahatca vuruyor ya bir duvara vurur gibi

• Annen stresini sende atıyor bence...:)

En İyi Kız Görüşü

• kızım kendine gel yaşım olmuş 18 yaşım olmuş 18 diyip duruyosun ne bu terbiyesizlik 18 yaşına geldiysen oturaklı olucaksın öyle kalt*k gibi kardeşine bağrırsan tabi yersin dayağı annenede serefsiz demeye hakkın yok sen kimsin o kadının arkasından böyle konuşuyosun o senin askerlik arkadaşın ya da bir sürtk arkadaşın değill annenn malll saygılı olllll

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelikle annen hakkında böyle konusman yanlış oda belki sizin gibi kızları olacağını bilseydi o gece babanla önlem alırdı

0|0
    0|0
    • Ya allah icin 12 yasindq cocuga ben durduk yeremi bagiriyorum ya
      Bana bisleer yapiyor ki bagiriyorum bana gelip omzuma topukluyla vuruyor bu nasil bisey
      Cocuk bana agza alinmicak kufirler ediyo ben etsem duzgun konus diye bagirir

• Ben 26 yaşındayım kardeşim 18 aynı durumdayım bende annelerin ayırt etme özelliği yoktur her zaman kafaları ses götürmez ve kim suçlu olursa olsun çoğul tepki verirler susun , bunlar hep böyle, yapmayın falan gibi ve bu ölene kadar böyle sürer burda iş sana dusuyor kardeşinle konuş ilgilen arkadaş gibi ol emin ol sana karşı yaklaşımı degisir

• Haklısın annen slak bir kadın demekki ki çocuğuna laf geciremiyor.

0|0
    0|0
  • Salak mıdır nedir Evlen kurtul bacım

0|0
    0|0
    • Ya yeter kucuck cocuk bana kufur etse bilemi bagirmicam susucammi gelip benle ugrasiyo susuyimu sirf annemin basi agirmasin diye cocuga saygiyi ogretseydide bagirmasaydim ona ablanla ugrasma dicegine gelip bagirdigim icin terlik atiyor yasim olmus 18

• Bana da öyle yapıyolar, küfür edemez ama sinir ediyo mesela dövüyorum çocuğu :) sora elleme diyolar bende söyleyin saygısızlık yapmasın diyorum postamı koyuyorum adam olun diyorum :)

• evi terket...

0|0
    0|0
  • Ailede var bir sıkıntı. Evlen kurtul

0|0
    0|0
  • Saygı öğrenilen bir şeydir o çocuk o halde ise senin de payın var

0|0
    0|0
  • Kardeşinle başedemeyeceklerini düşünüp sinirini senden çikariyor galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Erkektir o kesin :D

1|3
    0|0
  • Ya bence sen sinir hastasi olmussun onlarla ilgili cok on yargilisin abla dese bile sana batar bikmissin

0|0
    0|0
  • Anneye sizofren allahın delisi denmez yarin ölse utanmadan hüngür hüngür ağlarsın. Kimisi varlığı yeter sövse taziyim keşke yanımda olsa der kimisi senin gibi şımarıklık eder.

0|1
    0|0
  • Gerçekten bir sorun var ve 12 yaşındaki bir çocuğunda büyüğüne küfretmesi hoş değil. Babanın da yardımıyla bir psikoloğa gidebilir annen.

0|1
    0|0
    • Ya gelip bana kufir ediyor igremc bisekilde ona bagiracaklarina kufir etmemesini benimle ugrasmamisini soyliceklerine gelip ben cocuga bagirdim diye basim agirdi bagirma sesinden diyip omzuma topuklu ayakkabiyls vuruyor Şu an sinir krizi geciricem okadar sinirliyim kucucik cocuk yuzjnden evde hep olaylar cikiyo ablasimiyim neyiyim anlamadim ne bicim cocuk bu ya ne bjcim anne bu anlamiyorum ben bagirdgimda noldu neye bagiriyosun dicegine gelip daha soemadan bana vurmasi ne biliyim sizofren ya

• Görüyorum bazen ve gerçekten sorumsuzca bir davranış. Üzme canını, bazen annemin de takıntılı olduğunu düşünüyorum. Asosyal oldum çıktım sayesinde. Onunla takılmayınca da ''niye soğuksun''diyor. Senin durumun daha zor tabii. Babana danışsan? Belki çözüm bulur?

• Size önerim eğer üniversiteye gidicekseniz başka şehirde okumanız anlaşamıyorsanız birlikte yaşamayın

0|0
    0|0
  • Ailecek psikoloğa görünün siz hepiniz hastasınız çünkü.
    Annen sana ve kardeşine terbiye verememiş.

0|0
    0|0
  • Kimliķ yaşı 18 beyin yaşı -18😏

1|0
    0|0
    • Ne alaka? Cocuk bana gelip fon makinesi ttutuyor bieseyle ugrasirken agza alinmicak kufurler ediypr bagiriyorum diye cocuga gelip yeter basim agirdi bagirmandan diyip topuklu ayakkabiyla vuruyor omzuma
      Bunda sorun edilmicek bisey var mı simdide cok normalmis gibi sarki soyliyor

• Kardeşin normal değil ancak senin annen hakkında söylediklerinde doğru degil

• Once sakinles annene olanları anlat senin sucunun olmadığını sakin bir şekilde ama

0|0
    0|0
  • annebib psikolojisi bozuk. kendi anneme benzettim bir an.. içim acıdı ürperdim inan. Bende anneme kızıp evi terk etmiştim. çok feci kavga etmiştik b. ktan yere. Şu an aramız iyi çünkü ikimizde birbirimizle konuşmuyoruz. mecburı durum dısında. beni sofraya bile çağırmaz.. ama üniv. sınavını kazanıp ayrı sehre cıkana kadar tabi bu sabrım ve sessizliğim. daha sonra yüzüne çarpıcam hayatımı zehir ettiği günleri..

0|0
    0|0
  • Seni çok iyi anliyprum ayni annenin bir üst modeli bende de var Allah sabir versin
    Asla duzelmeyecek sen ya kafayi yiyeceksin ya da sabrermeyi ogreneceksin kendi ayaklarinin üstünde durduğunda kurtulabilirsin belki

0|0
    0|0
  • Bence sen hastasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...