Bunalımdayım ne yapabilirim?

Arkadaşlar 2 aydır bunalımdayım. Artık hiçbirşeyden tat alamıyorum herşey boş ve anlamsız geliyor ne önerirsiniz bana ne yapmalıyım?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Allaha yönel en güzel mutluluk onda.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaklaşık 1 yıldır böyleyim bende. namaza falan başla bir nebze tutunmanı sağlıyor birşeylere onun dışında savaş kardeşim bak ben bir yıldır savaşıyorum sonuc ne dersen daha da kötü bir yıl öncesine göre ama savaşıyorum cunku bu hayatta bir yerde benımde oynayacağım bir sahne gelecek ona hazırlanıyorum sende savaş sana ters olan herşey için düzelmesini istediğin herşey için savaş hadi kalk şimdi bir karar al ve bunu uygula.!

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bir yetimin başını okşa ihtiyaçlarına yardım et ve karşılığını ondan değil Allahtan bekle.. Huzur istiyorsan böyle yap kalbin huzur ve merhametli dolacak.. Eğer gerçekten öğüt almak ve bireyleri değiştirmek istediysen! benim acizane önerim budur

0|1
    0|0
  • Allah hep yanında seni hiçbir zaman yalnız bırakmaz bunu unutma.

0|1
    0|0
  • Bende bunaldm

0|1
    0|0
  • Kendine ugrasacak seyler bul ise ver kendini

0|1
    0|0
  • Namaz kıl

0|1
    0|0
  • Evlenmen lazım

0|1
    0|0
  • Yazı yazmayı dene iyi geliyor içindekileri dökmek

0|1
    0|0
  • bunalma

0|1
    0|0
  • yat uyu

0|1
    0|0
  • Psikoloğa git

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardaş maneviyen zayıflamış ruhun beden gıdayı alınca güçlenir ruh maneviyat ile

1|1
    0|0
  • Bende ya

0|1
    0|0
  • bunalımın tam tanımını bilmeden, herkes kötü hissettiğinde bulanım kelimesini yapıştırırlar. kusura bakma ama bunalımda değilsin. doğrusun, her şey boş ve anlamsız. ben de öyle düşünüyorum, umursamadan yaşıyorum. cevabını aldın galiba, umursama.

0|1
    0|0
  • Doktora git.

0|1
    0|0
Yükleniyor...