Mutlu musun yoksa sadece rol mü yapıyorsun?

bazı mutluları görüyorum, mutluluğun tanımını kapsamayacak bir düzeyde. bazılarını görüyorum içi kan ağlıyor, neden ağlıyor bilmiyorum, umarım basit bir aşk olayından dolayı değildir. bunlar ise dışarıya mutlu havası veriyor. bu dünyaya geliş amacımız burada mutlu olmak mı, yoksa sıradan hayatı yaşayıp mutlu göstermek mi? dünyaya bir kez geldiğimize göre rol mü yapmalıyız, yoksa sıradan bir hayatı mı yaşamalıyız?

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu mutlu Rolü değil.. Mutlu olmak için kendini zorlamak veya telkin etmek.. Çok isteriz mutlu olalım Acılar Olmasın ama olmuyor işte insan bir raddeye geliyor ki hele.. Iplerin kopmasına ramak kalmış altın Vuruş tadında. Şey gibi bu.. Bataklıkta çırpınmak!

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Aşkı bence bu kdr basite alma tamam dünyada bunca olay varken aşk ne ama bu kdr basite alma aşık insanla psikolojik rahatsızlığı olan bir hasta aynı tepkileri gösterirmiş önemli bişey yani ve ayrıca insan madem ben mutlu olamadım çevremdekiler olsun diyo hem mutlu ortamı bozmak kim ister? Yani insanlar insanları üzmemek için birazda kendini salmamak depresyona girmemek için sahte gülümsüyo

0|0
    0|0
  • Rol yapmaya gerek yok mutluysan mutluyumdur mutsuzsam mutsuzumdur.

0|0
    0|0
  • evet Hayatımın Rolünü yapıyorum

0|0
    0|0
  • Rol yapmaya ne gerek var. Neyse o..

0|0
    0|0
  • Vallahi herkesss roll yapiyo kimsenin gercek icini bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Rol yapmam. Neyse o, mutluyum.

0|0
    0|0
  • Mutsuzum.

0|0
    0|0
  • Because im happy

0|0
    0|0
  • Hamd olsun mutluyum 😊

0|0
    0|0
  • Mutluyum

0|0
    0|0
  • Mutlu değilim

0|0
    0|0
  • mutlu değilim ama rol falanda yapmıyom

0|0
    0|0
  • Mutluyum

0|0
    0|0
  • rol aslında

0|0
    0|0
  • rol yapiom

0|0
    0|0
  • hiçbişe yapmıyom knk

0|0
    0|0
  • Mutlu olmaya calisiyorum

0|0
    0|0
  • Rol yapıyorum sanırım :(

0|0
    0|0
  • Şükür ki mutluyum sıkıntım yok

0|0
    0|0
    • sorun sıkıntı olmamasında zaten. rutin bir hayat mı yoksa denemediğin şeyleri, toplumun gözüne soktuğu şeyleri korkusuzca denemek mi?

Erkekler Ne Diyor 4

• rol yapiyorum rol yapmasak napcaz hayvanlik yapsak ceza evine gireriz kole gibi yasiyip curuyo gidiyoz iste.

0|0
    0|0
  • Kısmen

0|0
    0|0
  • Rol yapıyorum böyle b*ktan bir hayatı olan insan neden mutlu olsun ki

0|0
    0|0
  • Rol..

0|0
    0|0
Yükleniyor...