ARKAŞIM TAM KARAKTERSİZ?

beyler bayanlar benim 3 yıllık dost dedğim kardeşim dediğim adam götü başı ayrı oynuyo pezevenkin şimdi ben bim markete gidiyodum o karaktersiz geldi yanıma işte nabin felan dedi hiç umursamadım yüzüne bile bakmıyorum ondan öyle tiksiniyorumki öldüresim geliyo aklıma deli deli sorular geliyo anlatamam sizlere nasıl gıcım güzel kardeşim arkasına güveniyo seni dövdürttürürüm diyo korkum yok ondan bide bizim siteden en sonunda çekicem silahı vurucam o olucak ne yapmam lazım sabrım tükenirse büyük sıkıntı onu bu alemde yaşatmam sabrım giderse ne yapmalıyım yardım edin sürekli ana bacı karıştıryor gevşek gevşek haraketler ne yapcağimi şaşırdım onu görmemek için yolumu değiştiriyorum nolur yardım edin bir akıl verin şu kardeşinize?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Muhatap olma acıkca söyle ben böyle biriyle konusmak dostluk kuramam tiksindim soğudum bu tür hareketlerinden de

0|0
    0|0
    • anlamıyoki güzel kardeşim sürekli evime geliyo itin oğlu ulan kalbinide kırmak istemiyorum

• Benimde bazen rahatsız olduğum yapıskanlar oluyor yanıma gelince ne derse hım diyorum susuyorum kafamı ceviriyorum buz gibi davranıyorum en son sitem edincede acık acık söylüyorum yoksa oluru yok kurtulamazsın

• bakalım dahada konuşmicam işte ona karşı sağırım dilsizim bundan sonra ama bana zarar verirsede bu alemde onu yaşatmam

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayrıl bro

0|0
    0|0
    • öyle olmuyo bro ben yüz felan vermiyorum konuşmak istmeiyorum anlamyo lavuk en sonunda vurucam

• sakin ol şampiyon

0|0
    0|0
    • nasıl sakin olim be kardeşim ne yapcağımı şaşırdım be reis

• en iyisi görmezden gelecen o tipleri yoksa eninde sonunda sana zararı dokunur

• zararı görse nolcak onun arksını bende tanıyorum kardeşlerim gibi

Yükleniyor...