Ailesi tarafindan kontrol edilenler?

Sizce de belirli yasa gelmis insanlari aileleri tarafindan kontrol edilmesi, hayati kararlarin onlar tarafindan alinmasi sacma degil mi? Yol gostermek baska, hayatini planlamak baska. bir ben miyim buna gicik olan, yani bunu normal karsilayanlar var mi? Varsa, hic mi istemediniz ozgur olmayi?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1 kimse ozgur degil
    2 seni dogurup buyuten bir ailen var tabikide kendi kararlarini verebilirsin ama her anne baba cocugu icin guzel planlar yapmistir
    3 sizi buyutup belli bir yastan sonra birakmalari daha kotu degilmi ya da biz neden israrla bunlari istiyoruz ailemiz bizi kotulugemi sevk ediyor

0|0
    0|0
    • 1) ozgurluk yaratilista var. inkar edilemez
      2) ailem beni buyuttugu icin benim hayatimi mi yasamali? Ben de yasayamadigim hayatimi cocugumun uzerinden mi yasayacagim? Belki onun istekleri ile benimki ayni degil. Onemli olan onun mutlulugu degil mi?
      3) biraksinlar deyince bir daha arayip sormasinlar demiyorum tabi ki de. Ama fazla karismasinlar. Neden is yerimi, yasayacagim sehri onlar secmek zorunda? Ben onlarin buldugu iste calismak istemiyorum. Neden yapayim bunu? Bana yazik degil mi? Ben onlarin hayatina karisiyo muyum? Bilakis, onlar mutlu olsun istiyorum. Annemin yapmak istedigi bazi seyler vardi. Hepsini yapmasina yardim ettim. Oysa ki hic mantikli degildi. Ama mutlu olacakti. Oldu da. Neden bu benim icin gecerli degil? bir daha ne zaman gelecegim dunyaya?

• Anlamiyolar. Yani fazla diretmiyorum da. Dedigim gibi, tatsizlik ciksin istemiyorum. Insan bazen evini isitmak icin hayallerini yakiyo ama cani da cok yaniyo

• Evet haklisin ama sen eline gecen her firsatta konusmaya anlatmaya calis bikmadan bnmde isteklerim hayallerim ulasmak istedigim bir amacim vs. Var de ve bir gun samimiyetle otur konus herseyi anlamasalarda anlat illaki birgun akillanirlar vede seni anliyorum arkadasim ailemleayni sorunu yasadim cozdum hayallerim vardi birileriyle ve o hayalleri yakmanin acisinida bilirim ama unutma bizi guclu yapan da bunlar Allah kolaylik versin arkadasim isin zor gercekten

Erkekler Ne Diyor 2

• kızların rahat olmaması lazım

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...