Siz nasıl bir cafede vakit geçirmek isterdiniz (menu, dekorasyon vb) gibi tavsiyeler verirmisiniz?

Cafe açmak istiyorum siz nasıl bir kafede vakit geçirmek isterdiniz ayrıntılarıyla yazarmısın Rica ensem.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Tavan olabildigince yuksek olsun, koltuklar vucut seklini alabilecek cinsten lutfen, mutfakta olan biten musteriye yansimasin, kasada nemruttan hallice bir mekan sahibi yerine guler yuzlu bir calisan, özenilmis tatli serbet ve kremalari. Ha bir de duvarlara fayans döşeme lutfen🙏

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Deniz Kenarındakileri Tercih Ediyorum. Temiz Olsun Gerisi Sorun Değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sigara içen bir insan olarak ferah olsun tamam sigara içiyorum kıraathaneye gelmiş gibi de hissetmiyeyim yani menü zengin olmalı kışa ayrı yaza ayrı.. dekorasyonda modern ve rahatlığın karışımı olmalı

0|0
    0|0
  • çocuk oyun parkı olsun isterim.. kaydırak, minik ev, küçük toplar olanlardan hani.. hem bu sayede hep gençler değil aileler de cafeye gitsin dilerim:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardes senin butcene gore değisir burda yazilanla değil bulunduğun yerdeki kalabalik yerleri gidip gozlemleyip dekorasyona bakip ona gore acmalisin isletmeni boyle herkes rahat ferah havadar falan der onemli olan gozlem

0|0
    0|0
  • Hafif müzik eşliğinde çok boğucu renkleri olmayan koltukları falan rahat

0|0
    0|0
Yükleniyor...