Ailemde herkes bana çok kötü davranıyor ne yapmalıyım?

Ailemin en küçük üyesi benim ve hepsi benim üstüme gelip beni eziyorlar ailede bir kişi bile beni savunup korumuyor kendimi çok savunmasız ezik hissediyorum kaçmayı düşünüyorum ama onlara muhtacım zaten kaçsam beni bulup daha kötü yaparlar gerçekten çok kötü durumdayım kendi evimde bile kendimi güvensiz hissediyorum sağlıklı bir yaşam süremiyorum psikolojimin bile ailem yüzünden bozuldu ne yapmalıyım yardım eder misiniz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• sabır..
    zaten çoğu gitmiş azı kalmış..
    bu yaşına gelmişsin.. bundan sonra bu kadar daha kalmayacağına göre az daha sabır etmelisin..
    ileride bunun acısını çıkarırsın merak etme..
    hayatının geri kalanında bu bastırılmış ve kendini ezik görme duygularından kurtulmayacaksın ve bundan dolayı da onlara kin duyacaksın..
    kendini hep yalnız hissedeceksin ve sahipsiz hissedeceksin.
    bahtın açık kısmetin güzel olur inşallah.. çektiğin sıkıntıları unutturmasını dilerim.. bende 5 kardeşin en küçüğüyüm..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güçlü dur güçlü durman için illa birinin olmasına gerek yok bir şekilde hayata tutunman gerekiyo hayatta senin yanında ailen hep olmuycak :/ senden daha kötü durumda olan insanlar var böyle olumsuz şeyler düşünme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Acaba sana mi oyle geliyo normalde en kucuğun kiymeti daha cok bilinir neden boyle dusunuyosun ve yas kac

0|0
    0|0
    • Hayır bende ki durum tam tersi kötü muamelede bulunuyorlar

• Kacma falan sacmalama kotu insanlar cok seni kandirip hayatini kaydirirlar ne adi namusuz insanlar var bir defa bunu aklindan cikar yas kac ona gore diğer konuda yorumda bulunacam

• 22 yas

• Gel ben alayim seni

0|0
    0|0
  • Sen üstüne gelindiğini zannediyorsundur. Eğer gerçekten böyle hissediyorsan konuş annenle.

0|0
    0|0
  • Gel yarim ool.
    Sevdalim ool..

0|0
    0|0
  • Senin için ne yapabilirim? Mesaj yazabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 18 bittiyse kac knk

0|0