Sizce de Fethullahçı Paralel Devlet devletin kademelerinden temizlenmeseydi Türkiye'nin durumu ne olurdu?

Açıkçası ben bağımsız bir Türkiye için Ak Parti'nin Paralel Devlet operasyonlarını destekliyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|1
3|18

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi o paralel devlet denilen şey kötü birşeyse onları paralel hale getiren akpartidir. o zaman düz mantık akpartide kötüdür. Çünkü 2-3 sene öncesine kadar fettullah hocam dön artık türkiyeye özledik seni bitsin bu sıla hasreti diyen ben değilim.

0|0
    0|0
    • Fetullah gelince tutuklayacaklardı o nedenle dedi

• Tabikide yaa. Herkesi kandirdi feto

• @Metinkeles esatta mı kandırdı bülent arınçtamı kandırdı abdullah gül demi kandırdı. herkes kandırdı dimi. bu kişileri savunduğum için demiyorum ama sizin için size karşı gelen herkes vatan hainidir.

En İyi Erkek Görüşü

• biz yıllarca bu fettullahçıların. her yere girdiklerini, akp nin de her şeyi bunlara verdiğini , milletin hakkının yenildiğini söylediğimizde bize şimdiki gibi kafir. çarpılacaksın, siz dış güçlerin oyuncağısınız gibi akp nin bilindik savunmasıyla sert biçimde karşılaşırdık. sonra öküz öldü ortaklık bitince vay bizi kandırdılar bunlar. sizi kandırdılarsa istifa edin. o kadar salaksanız o makamda ne işiniz var. ama nerde o gurur o onur. şimdi ise bütün cemaatçileri günahı olmayanları , hatta cemaatle uzaktan yakından ilişkisi olmayan istemedikleri adamları bile fişleyip görevine son verip her türlü zorbalığı adaletsizliği yapıyorlar. ben buna karşıyım. zamanında memlekette kumandan bırakmadılar. şimdide polis memur bırakmayacaklar.
    Türkiye şimdi iyi durumda gibi konuşuyorsun sanki. şu an ekonomik kriz hat safhada daha büyük patlak verecek. vergiler ha bire artıyor. millet borç altında. baştakiler servete servet katıyor. kilis bombardıman altında güneydoğu kan gölüne döndü. sırf tek başına iktidar olabilmek için yüzlerce askeri polisi kirli siyasetine kurban verdin veriyorsun. suriyelilerle doldurdun memleketi bombacısı pezevengi , hırsızı dolandırıcısı , psikopatı ülkeye doldu. okumuşlar avrupaya gitti. sen hangi Türkiyeden bahsediyorsun? üçüncü köprü anadoludaki insanın ne işine yarayacak? o da bunların çarkını döndürmek için bir gelir kapısı haline gelecek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Paralel dediğini insanların totişlerinin dibinden ayrılmayarak geldi ak parti bu günlere. Onları unutmayın :D

0|1
    0|0
  • akp kendi bu paralel devletin bir parcasi neyi temizleyecek merak ettim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• fethullah hareketinin faliyetleri ta benim bildiğim 80 lere kadar uzanıyor belki daha eskiye de gidebilir, tayyip ve ak parti iktidar olmadan önce gerek tayyip gerekse bugun kü akpliler fethullahın develt içinde yer edinmeye çalıştıklarıın biliyordu pekala, iktidar olduklarındada uzun süre berbaer dirsek teması içinde yürüdüler, çıkar çatışmasından dolayı yolları ayrıldı, tayyibin şu lafını untam ne istediniz ki vermedik dedi. onun için bunların yani tayyibi samimi bulmuyorum bu konuda ama bu hareketin temizlenmesi iyidir gene...

0|0
    0|0
  • Bu paralel. denen yapiyi bu kadar devletin icine sokanda ak parti pisligi yapip sonra temizleyip biz devleti kurtardik yapiyor adamlar helal vallaha

0|1
    0|0
  • Vay saftirik vay demek hala bağımsız Türkiyeye inananlardansın.

0|0
    0|0
  • Bunlarin koku ozaldan da onceye gidiyor, eger once devlet mantigiyla dusunurseniz bu orgutu temizlerken yanlarinda giden kurulari da gozden cikarmakdan geri durmayacaginizi bilmeniz gerekli.

Soyle dusunun eger gercekten bu yapilan komplolar gerceklesseydi ne olacakti? İran humeyni darbesi, rejimin kaldirilmasi, halifelik ilani haliyle suriyede de halifelik ilan eden daes, en basindan beri bizim icin hazirlanilan suriye ic savasi vs. vs. Mit mustesarinin bile gorevden cekilip sazan avi yapmasi bile devletin mucadele verdiginin kanitidir. Kuzeyde Ukrayna ve kirim batida yunanistan, doguda ermenistan ve iran guneyde kibris-irak-suriye hicbirinde de devlet otoritesi mevcut degil. 2000 yillik tarihin bize biraktigi miraslardan biridir devlet-i ebed muddet. Sevmiyorsak bile aleyhte yorum yapmamakta fayda var...

0|0
    0|0
  • Bağımsız Türkiye mi? Vayy la adamlar şimdide paralelci oldu.
    Onlar giderse ak partililer doldurur bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Ulan AKP nin kendisi ülkeye Türklüğe düşman paralel düşman olsa ne olur Zaman'ında kol kola değillermiydi bunlar?

0|0
    0|0
  • Sen benim sirtimi kaşi, ben de senin şeklinde devam ederdi.

0|0
    0|0
  • kim devlet içinde devlet gibi olmaya kalkarsa temizlensin

0|0
    0|0
  • Teröriste karşı hükümete karşı destek verirsen AK Partili olmazsın, ama teröre karşı hükümete köstek olursan terörist olursun...

0|1
    0|0
  • kötü şeyler olurda kardeşim.. düşünmek bilşe istemiyorum

0|0
    0|0
  • Kendi paralelini kurdu değişen bişey olmadı.

0|0
    0|0
  • Akp yi sevmeyen herkes paralel dostum.. kurtlar vadisi gibi akp nin düşmanı bitmez

0|0
    0|0
  • ben burada siyaset yapmıyorum...

0|0
    0|0
  • O paralel denenler bu milletin öz evlatlarıdır. Diğer evlatlar gibi istedikleri her konuma gelme özgürlükleri vardır. Paralelmis, ceteymis hikaye ve oyalama. Memleketin haline bak. Bu hal "paralel" denilenlerin etkisiz hale getirildiği hal. Temizlenmese ne olurmuş. Peh :)

Allah var; gam yok. Bitmeyeceğiz, boyun etmeyeceğiz inşallah. ;)

0|0
    0|0
  • Hala temizlendiğini düşünüyorsan çok safsın. :/ :/

0|0
    0|0
  • o paralele izin verende ak parti nin kendis ideğil mi? kandırıldık diyor. pkk kandırmış feto kandırmış. ergenekon soruşturması yüzünden yok yere yıllarca içerde yatanlardan özür dilerler.. ulan o içerde yatanların bazıları hasta oldu bazıları öldü aileleri perişan oldu. kendi içlerinde bile anlaşamıyorlar ki ahmet gitsin abdullah gitsin bülent gitsin o gelsin. gemicikler gelsin paracıklar gelsin. her gün şehit haberler igelsin.

0|0
    0|0
  • Devletin icine o noktalara kadar paralelcileri kim sokmus bu hale getirmis onuda dusunsen iyi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...