Çok gülen çok mu ağlar?

Gözyaşı gülüşlerin ardına saklanabilir mi? Üzgün olduğunu belli etmemek için çok gülenler iki yüzlü müdür?

0|0
14|20

En İyi Erkek Görüşü

• İki Yüzlü Seninle Kanka, Diğeriyle Kardeş, Düşmanınla Dost, Seninle Düşman, Diğeriyle Küs.

Vs. Çıkarlar Dahilinde Duygusal İklimi 29 Mevsim Olan Kimselerdir.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende genelde üzgün olduğum zamanlarda yalnız kalırım ve arkadaşlarım beni hep gülerken görür bu iki yüzlü olmak değil bence sadece bazı şeyleri insanların önünde yaşamayı sevmiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kimsenin yaninda ağlamam, kmlimseyle derdimi paylasmam ve en uzgun oldugum hallerde dahi gulerim... Ben iki yuzlunun tekiyim zaten, derdim bana sevincim herkese...

1|0
    0|0
  • alakası yok

0|0
    0|0
  • yoook öyle bir şey ya :D neymiş efendim çok gülenler aslında içindeki acıyı çok gizliyenlermiş falan filan inter milan :D gülen adam gülüyodur yani gülmeyen adam gülmüyordum binaenaleyh ege bir göl değildir :D

0|0
    0|0
  • Çok aglayan çok guler.
    Cunku cok aglayinca vucut bosaliyo. Insan daha kolay gulmeye basliyo.
    Ama sevincli oldugundan degil.

0|0
    0|0
  • bir gün pes edip gözyaşlarını döker. gülerken gözyaşlarını düşündürür. o sahte gülüşler çok sürmeden gözyaşı gerçeğe kavuşup elbet bir gün dökülecektir.

0|0
    0|0
  • doğru gülersen ağlatırlar seni bir güzel. örneğin dayak

0|0
    0|0
  • Böyle teoriler var doğruluk derecesi yüksek olup da karşı tezin bir o kadar güçlü olduğu.

0|0
    0|0
  • Çekirdek inanç.

0|0
    0|0
    • Yani? 😊

• Bişeye gülüp daha sonrası bişey yaşadın diye böyle bir kural olmaz hiç bir zaman o zaman ben ağladıktan sonra komik bişey olsun gülim diyimki çok ağlayan çok güler nasıl bu saçma ise diğeride saçmadır. Böyle bir inanç yoktur ve psikolojide kişisel gelişimde en temel çekirdek inançlar arasındadır.

• Benim düşüncem eğer detayı da okursan anlarsın, bazı gülüşlerin arkasında aslında sevinç neşe değil de üzüntü olduğu. İnsanların üzüntülerini saklama biçimi olduğunu düşünüyorum 😊

• Fethullah gülenden yola çıkarak söylüyorum vaazlarında durmadan ağlıyor :)

0|0
    0|0
    • Gülmek var gülmek var şimdi... kahkaha atarak gülenin ensesinde şeytan mutlaka dolanır.. ama biz tebessümle gülenlerdeniz bize bişey olmaz :)

• İnşallah 😊

• alakası yok bence

0|0
    0|0
  • öyle derler ama öyle olacak değil. yani kesin sonuçlu değil

0|0
    0|0
  • hurafe bunlar hurafe gül sen çatlayana kadar

0|0
    0|0
  • Nooö

0|0
    0|0
  • hayır ne alaka

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • ben cok gülerim ama hiç aglamadım

0|0
    0|0
  • Başkasını çok güldüren en çok üzülendir bence 😏

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• -+
    -+
    -+
    -+ kimisi böyle içi ağlarken güler
    -+-+-+ kimiside böyle sırasıyla yaşar. Görüldüğü gibi ikiside eşit miktarda gülüyor ve ağlıyor. Dengeden kaynaklı. İkiyüzlülüğü de kendisine yapıyor yapan zaten bu konu insanların pekte umrunda değil. ama bence ikincisi daha iyi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyledir. net.

0|0
    0|0
  • Doğru değil bence.

0|0
    0|0
  • ben çok gülerimde fazla ağlamam

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Hayır sürekli gülüyorum gülmekten ağlıyorum

0|0
    0|0
  • Cok gülen cok aglar diye birsey yok... ama kimin icinde ne yasadigini, ancak Allah bilir...

0|0
    0|0
  • genelde öyle

0|0
    0|0
  • Coooooook

0|0
    0|0
  • İki yüzlülük sayılmaz o

0|0
    0|0
  • Ben buna inanmiyorum , yalan bunlarrr