Koltukalti sezonu acildi. Siz nasil dayaniyorsunuz?

Yaz geliyor, ozllikle toplu tasima araclarinda kokular yayilmaya basladi... Bunun zenginlikle-fakirlikle ilgisi yok, cok mu zor her sabah dus almak, hadi onu yapamiyorsun sabahlari islak bir bezle koltuk altlarini silmek, kokusuz koruyucu bir deodorant sikmak? Baskalarina saygi duymuyorsun, kendi kokundan da mi rahatsiz olmuyorsun?
Boyle durumlarla karsilastiginizda tepki gosteriyor musunuz, tavriniz ne oluyor?

0|0
19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Zor geliyor herhalde. Bizim toplum bu konuda sinifta kalmis.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 8

• Aslında her sabah duş almalarına gerek yok. Koltukaltında ki tüyleri alsınlar, bir de pudralı deo roll-on kullansınlar, hiçbir şekilde koltukaltları kokmaz.

0|1
    0|0
  • kokan kişiden pamuk veya peçete istenebilir.. ne yapacaksın diye sorarsada '' hiiiç burnuma tıkayacağım''cevabi verilebilir..

0|1
    0|0
  • haklısın

0|1
    0|0
  • ne yazık ki fakirlikle de, zenginlikle de alakası var.
    Adamın evinde su kesiktir,
    Herkesin işi bir değil gün boyunca masa başında oturup poposunu büyütsün. Terinin poposundan aktığı bir işte çalışıyordur. Napsın adam yürüyerek mi gitsin evine.

0|0
    0|0
    • Su akmayan kac ev var? Insanin icinde olduktan sonra gider camii sadirvaninda mendilini islatir yine temizlenir. Sirtinda yuk tasiyan adam bile kendine dikkat ediyor, kokmuyor... Kokusuz bir deodorant 5 TL, 1 ay gider, ona da mi para bulamiyor? Birakalim fakirlik edebiyatini, adamin elinde Iphone 6S var ama, metroda tum vagonu kokutuyor...

• Çok agir kokular ortaya çıkıyor insan dayanamıyor

0|1
    0|0
  • Hayrlsıı knk

0|0
    0|0
  • ow yeeee en sevdiigimm

0|0
    0|0
  • daha çok tertipli görünen kızların olduğu yerlere doğru ilerliyorum.. ki genelde de hoş kokular alıyorum.. liselilerden özellikle uzak duruyorum.. liseli kızların çoğu ekşi ekşi ter kokuyor çünkü.. özellikle okul çıkış saatlerinde.. ve mümkün olduğunda taksiyi tercih ediyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...