Yardım edin? detay detay?

Lise sona gdiyorum. Bu sene dönem başında okul değiştirdim. Sınıfımdakilerden hiç memnun değilim. Benimle sürekli dalga geçiyorlar. Sürekli laf vuruyorlar. Samimi olduğum bir sıra arkadaşım var. Onunda başka sınıftan bir arkadaşı var. Tenefüslerde onunla takılıyor. Sizce ne yapmalıyım. Onlara nasıl haddini bildireyim. Hocalarda sevgilimi öğrendikleri için onlarlada aram bozuk. Hocalarada bu sorunu açamam. Artık intihar etmeyi bile düşündüm. Sürekli yalnızım. Hep dışlıyorlar. Allah rızası için yardım edin?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat liseden ibaret değil ki zaten lise son sınıftasın, daha yeni başlayacak bir hayatı mahvetmene gerek yok. Şurada 1 ay kalmış bitmesine, biraz daha sıkabilirsen dişini sonrasında bitiyor.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 ay kalmış zaten al test kitabını önüne kulaklığıni tak test çöz 1 ay sonra hiç biri hayatında olmayacak böyle düşün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hangi lise

1|1
    0|0
  • biz ne yapabiliriz sen yeni arkadaşlarınla iletişim kurmayı dene.

0|0
    0|0
  • Erkeklere söyle ;)

1|0
    0|0
  • Az kaldı dönem bitti sayılır, yeni arkadaşlar edinirsin.

1|1
    0|0
    • Okul aynı okul ve sınıf aynı sınıf malesef :(

• Sabret kurtulacan onlardan yıllar sonra hatırlamayayacan bile ve bunlar çok saçma gelecek.

Kızlar Ne Diyor 2

• dönem bitti yahu idare et biraz daha üniversitede değişirsin

1|0
    0|0
    • Haklisiniz, ama artık dayanamıyorum. Üniversite sınavımı bile etkiledi bunların davranışları yüzünden kafam çok dolu olduğu için konsantrasyonum falan bozuldu :(

• Ergenlikten hep bunlar.

1|1
    0|0
Yükleniyor...