Sizce de tuhaf değil mi?

23 yaşındayım bu yaşa kadar açık bir kızdım , kısa kol kot pantolon giyerdim, erkek olsun kız olsun öyle bakmazdı abazalar dışında tabi onlar he kıza bakıyorda efendi yakışıklı agır takılan adamlar bakmazdı , kızlarda öyle, tesettüre girmeye karar verdim , istediğim bir şeydi , kapandıktan sonra erkekler daha çok bakmaya başladı ya bir bakan bir daha dönüp bakıyor, arkadaşıma sordum , pardesü sana çok yakışıyor tam beline oturuyor ince zayıf çok güzel oluyorsun öyle dedi, pardesü giymeyi bıraktım tunik aldım bu seferde aynı bakıyorlar, hatta erkek grubu geçti yanımdan Allahım banada şöyle kapalı sevgili nasip et dedi resmen duydum , öyle kötüde giyinemem, iş yerınde şıkta olmam gerek ama çokta rahatsızım ya , gidin mini giyinlere bakın ne bilim neden bu merak ilgi?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• çıplak olmak seksi olmak demek değildir ki zaten. ama asıl olay o değil. bizim milletimizin başörtülü kadınlara karşı ayrı bir zaafı mı var fantazisi mi var bilemedim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kendin cevaplamışsın işte vücut hatlarını belli edecek şekilde giyiniyorsun erkeklerde kötü gözle bakıyor güzelliğinden değil bil istedim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• açık olan kıza bakılır güzelmiş ne sevilir (!) denilir ama kapalı olunca evlenilecek kız gözüyle iyice süzülüyor

1|0
    0|0
  • olay şu açık kıcını başına açan zıbıl artık ıstanbul gıbı yerde he rturlusu var güzler alıstı artık. yanı daha dogrusu ısın teknık olayı şurada. mısal mını etek hgıyen ya da kısa etek şort gıyen bayanların dıkkatı bel altına toplanır kımse surat ya da fızıkı guzellıge dıkkat etmez daha dogrusu göze gelmez ancak kapanan kızlara dıkakt edersenız ınsanı ılk dıkkat ettgı yer kafa ve gözler olur cunkı vuct kapalı zaten yanı suratı dolayısıyla dıger kızalradan en az 10 mıslı daha dıkkat ceker bır nevı odak noktası yüz olur ve hele yüzün guzel freshse oldukca dıkatı ceker. işin mantıgı budur

0|0
    0|0
  • Bul bir tane badem bıyıklı evlen işte :)

1|0
    0|0
  • insan bilmediği şeyden korkar..
    insan bilmediği şeyi merak eder..
    klasik insan işte..

0|0
    0|0
  • türkiyedeki abaza grubu dindar kesimden mi yoksa diğer erkeklerden mi oluşuyor sence?

0|0
    0|0
  • çünkü kapalı görünümlü fahişemiz çok bu ülkede daracık kıyafetler makyajlar tamamen erkekleri tahrik etmeye yöneklik öyle olunca da erkekler kapılıları daha seksi bulmaya başlamış maalesef.

0|0
    0|0
  • Ya çok güzelsin ya da üstüne tam oturan dar giyiniyorsun ondan bakıyorlar
    ya da sen öyle hissediyorsun

0|0
    0|0
  • şöyle bir algı oluşturuldu kapalılar iyi kız
    açık giyinenler kötü kız

0|0
    0|0
  • eskiden sadece abazalar bakardı artık erkeklerin hepsi bakıyor çünkü artık tüm erkekler için evlenilecek kızsın. eskiden erkeklerin yüzde %90 kaşar bu ben bunu yanımda gezdirmem diye bakmıyodu. olay bundan ibaret.

0|0
    0|0
  • Acık olqnlar zaten gorunuyor kapalı oldugun için içini merak ediyorlar insanlar gormediği şeyi merak ederler.. Acaba içi nasıl diye dıstan bakıp tahmin etmeye bir anlık hayal kurmaya calısırlar

0|0
    0|0
    • anladım şimdi :)

• Sana misilleme ve karşılık olsun diye yanlış yorumlama fakat benimde içimden bu geçiyor kapalı olanın içini merak ediyorum bendede olan şeyi yazdım 😊

• Millet oc boşver

0|0
    0|0
  • O zaman tekrar açıl

0|0
    0|0
  • Ya bazı kızlar başı kapalı çok güzel oluyorlar

0|0
    0|0
  • Belki begeniyolardir ya da asik oldu birisi olamaz mi ben de kapalilari begnirim icimden allahim bana da boyoe birini nasip et demisligim var yani :)
    Aciklara gelince onlara da sehvetle bakilir ikisi cokk farkli yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bıseyı ne kadar yasaklarsan cazıp hale gelır...
    denız kenarında herkes mayolu bıkınılıdır kımse bakmaz.
    denıze tshırt salvar gıyer ustune yapısır daha cırkın olur. mıllet dıker gozunu ona bakar. boyle dusun.

0|0
    0|0
  • Bisey dicem bence oyle davranmak tabii ki de garip tesettur zaten korunmak icin fakat gunumuzde garip degil normal bana bile artik normal geliyor o anlattigin sekilde olan kisiler. Bence sif kimin nasil dedigi icin giyinmeni degistirme. Tabii sen kendini daha iyi bilirsin ister pardesu ister tunik giy. Birde senin meslegin ne merak ettim bisey demissinde isten dolayi diye?

0|0
    0|0
  • Biraz daha dikkat çekmeyen şeyler dene veya tüniklerinin boyunu uzat...

0|0
    0|0
  • Bakan insan herkese bakar

0|0
    0|0
  • cunku sen bir numarasin sen harikasin mukemmelsin :p

0|0
    0|0
  • Cok zor bir durum gercekten. Uzuldum. Cok zor olmali senin icin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...