Bazı kızlar neden erkekler tarafından kontrol edilmek istiyor?

"Erkek dediğin bana sözünü geçirmeli."

"Erkek bir adım önde olmalı."

"Erkek her istediğimi yapmama izin vermemeli."

Ne yapacağınıza, ne giyeceğinize kendiniz karar verebilirsiniz, neden kendinize yavru köpek muamelesi yapıyorsunuz?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü erkeğin kölesi olmak için yetiştiriliyorlar.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sonra neden kadın eziliyor işte. Kadınlar bu düşüncelerinden vazgeçmedikçe ezilmeye devam edeceğiz.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• çok basit aslında erkek olsalar aynısını yapacaklar.. aslında daha basit bir şeyde köpekler zaten. yavru felan deyipte şirin göstermeye gerek yok gayet hıyarlar.

1|0
    0|0
    • Hakaretten sorum kaldırılmasın diye yavru kelimesini ekledim zaten 😂 katılıyorum sana.

• ''Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz.. Lan bu kadar o. çocu.. nasıl anlatayım küfürsüz?'' CAN YÜCEL..
      den saygılar..

• Evde kalmaya aday bir Türk kızı. :D Sizler ayakta işeyemediğiniz sürece bizler gibi olamazsınız. :D Erkekler doğası gereği öndedir. Hayvanlarda da insanlarda da bu böyledir. Toplumun dengesini bozan tiplerde feminist hareketlerle marjinal takılmaya devam etsin.

0|0
    0|0
    • Ayakta işemek ve doğurmak aynı ligden değil.

• Annenin tek yaptığı evde hamur yoğurmaktı yani? Bu kadar niteliksiz bir kadın tarafından büyütüldüğün için üzüldüm senin adına.

• Orasi bende kalsin. İc islerine karismana izin vermem. Sen benimle ugras lady. :D

• Yetiştirilme şekline bağlı bu. Anne babasından ya da çevresinden ne görürse onu işliyor ya da sorumluluk almaktan korkuyorlar pasif insanlar anlayacağın.

0|0
    0|0
  • Sigmund Freud her kadinin kendini eksik erkek olarak gordugunu ve daha cocukken erkek olma hayalini kurdugunu soylerdi. belkide bu yuzden ama bir cok kadin psikiyatrist bunu redd etti

0|0
    0|0
    • Birçok psikiyatrist bunu reddetti. Sadece kadın olanlar değil.

• kız haklı beyler açılın

0|0
    0|0
  • çünkı kız cocukları hayatlarında babaları gıbı bır es arar ve babaları sureklı karıstıgı ıcın aynı otorıteyı ısterler eslerınde de :D bukadar basıt bı mantıgı var

1|0
    0|0
    • Anneler de otoriterdir çoğu zaman, hatta çoğu arkadaşımın annesi babasından daha sert. Bahane değil bu.

• Anne örneğini verme sebebim erkeklerin otoriter kadın istemeyişi...

• erkek otorıter kadın ıstemez cunku hayatında hep evın reısı olma hayalıyle buyur annesı otorıter olsada olmasada kızlarda babası gıbı sahıplenen onu koruyacak bırını ısterler pısırık olmasını ıstemezler bazılarıda bunu ıste sozu gecsın bır adım onde olsun tarzı kelımelerle acıga vururlar

• Onlar sert seviyor ondandır

0|0
    0|0
  • Zevk alıyor
    Sahiplenmek denir ona

0|0
    0|0
  • zevkler ve renkler

0|0
    0|0
  • Kızlarım birçok bölümü sanırım erkek modeli olarak direkt babalarını göz önünde bulunduruyor. Bunu farketmeselerde dediğim gibi çoğu kızın düşüncesi bu yönde.

0|0
    0|0
  • Sahiplenme duygusu

0|0
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılmazmış

0|0
    0|0
  • daha rahat bir hayat sonuçta. kendini teslim ediyo..

0|0
    0|0
  • erkegın ustunlugunu kabul edıyolardır

0|0
    0|0
  • Ruhlarınız ezik kızlar

0|0
    0|0
    • Annen için de geçerli aynısı.

• Ben öyle olsam bu durumu neden eleştireyim?

• Yalnız ezik olmuyim derken ciyak ciyak bağıran erkek gibi kadın oluyorsnz ayarı hiç tutturamıyorsnz ve çok itici oluyor

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla bende anlamış değilim... bir ülkede ki ilerleme kadınların istikrarlı olması ile olur.

Bizim ülkemizin sağa sola çarparak dünya çapında yeri olmaması Kadınlarının bunları aşamamasindan dolayı oluyor 👍

1|0
    0|0
  • Yürrüü bee. Benim gibi düşünenler de varmış

1|0
    0|0
  • Ismık onlar

0|0
    0|0
  • Sonra döver ağlar dururlar

0|0
    0|0
  • Çünkü ben ponçik bir yavru köpeğim

0|0
    0|0
  • Kızların çoğu ezik çünkü çoğu akılsız kendisine sahip olunmasını istiyo kontrol edilmesini istiyo, ben öyle değilim aidiyet içgüdüm yok kendimi sadece kendime ve beni yaratana ait hissediyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...