Yengem bana beyin yaşı küçük dedi yardım eder misiniz?

Az önce kuzenimle çarşıdan geldik evin bahçesinde yengemler ve akrabalarımız oturuyordu. Kuzenime sarıldılar öptüler falan filan bana da hoşgeldin vs. dediler.(kuzenlerimin evinin bahçesi ben misafirim yani) Gayet saygılı ellerini öptüm sarıldım. Sonra yengemin halası kaça gidiyo bunlar dedi. Yengemde nasıl bilmezsin (beni göstererek) bu büyük ama beyin yaşı küçük diyip güldü. bir tek kendisi gülüyo ama. kuzenimde anne ne diyosun falan dedi güldü utandı. bu kadına hiç bir şey yapmadım çok şerefsiz insanların yanında 90 derece değişen kıskanç zenginlerin yanından ayrılmayan benim ailemi aşağılamayı seven bize düşman ama iyi görünen bazen de iyi olan dobra bir kadın. ama çok sinirlendim böyle demesine. beni ve ailemi milletin yanında küçük düşürmek için elinden geleni yapıyor. eziyor. Sanki kendisi çok bir bilmem ne de ağzımı bozmiyacam. Öyle ailem de laf söylenicek kötü bir ailede değildir gayet düzgün temiz modern insanlarız ne bu kadının tavırlarının sebebi manyak mı ne? Kıskanç aygır 😡 Ne yapmalıyım ona gereken cevabı veriyim mi artık yoksa susup seviyesine inmeyeyim mi?

2|0
15|13

En İyi Erkek Görüşü

• 90 derece degilde 180 olmasin o?

0|0
    0|0
    • Ya bilmiyorum türkçe zayıf hollanda doğumluyum bunu zor yazdım abime yazdırdım biraz

• Deyimlerle matematiğin ne alakası var :D

• Bende 360 diye biliyorum yalnız 😂

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• desin umursamamak en büyük hakarettir ayak ayak üstüne at sikrett

0|0
    0|0
  • Kıskançlık, geri kafalılik böyle bişey ışte
    ama gün gelecek bunun intikamini hayat sana sunacak. Ve sende o zaman 0na lafı sokacaksın.

0|0
    0|0
    • Zaten kariyer hedefime yaklaştım hayallerimi gerçekleştirmek üzereyim. Geri dönüp ona "koydum mu" demek güzel olacak. 😂

• Çok çok haklısın. Sağol.

• Sende sağol hadi bakim.

• Cevabini ver.

0|0
    0|0
  • Dobralık ve terbiyesizlik kavramını karıştırdın galiba..

0|0
    0|0
  • teyzenin numarası eskort diye wc kapılarına yaz...

1|0
    0|0
  • Evet dediğin gibi kıskanç geri kafalı bir kadın işte bence hiç görüşmemelisin o senle çok uğraşır çünkü seviyesiz. Bu arada zeki olduğuna da eminim boşver sen onu.

0|0
    0|0
  • salak kız cevap versene

0|0
    0|0
    • Ben de o kadar insanın içinde güldüm öylece. Keşke "ölçtün mü" veya "senin beyin yaşından büyükse sorun yok" deseydim. Diyemedim, çekindim.

• Var tabii ki :)

• tamam o zaman kolay gelsin :)

• Hahaha ne kadarda komiksin hemen gülüyorum deseydin

0|0
    0|0
  • geçti borun pazarı sür eşeğini niğdeye anında ağzının payını vermen gerekirdi artık çok geç

0|0
    0|0
  • Çok şükür kel, kör bir beynimiz var allah olmayana nasip etsin dicektin 😂

0|0
    0|0
  • bence gördügün yerde insan yerine koymamalısın

0|0
    0|0
  • cevp vermessen usanmaz bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• yengenden uzak dur.

0|0
    0|0
    • Öyle yapıcam sanırım. Manyak mıdır nedir...

• Ver tabi ki aynı yengeden bende de var amcamın karısı ama benim yanımda ağzını açamaz nerde olursak olalım yanımızda kim olursa olsun ağzının payını veririm

0|0
    0|0
  • O laf sokuyosa sende laf sok... Biri de benim yaptıklarıma laf etmeyebaşladı en sonunda bende alttan alttan laf sokup bozdum içim rahatladı :D herkes kwndini bir mükemmel sanıyo ki öyle diyosa herkes de kendini çok beyinli sanıyo gibi laf sok kalır öyle :D

0|0
    0|0
  • Ben olsam dayanamam bende yapistiririm lafi bak bakalim altindan kalkabilip bir daha bisey diyebiliyo mu ayar olurum oyle tiplere

0|0
    0|0
    • Çok sinirlendim ama o an şaşkınlıktan ve onun bu kadar düştüğünü görmekten sadece gülebildim

• Boylelerini anca cevap vererek susturabilirsin sen susarsan o ileri geri konusmaya devam eder cunku kendini bir bok saniyor

• Eğitimsizin teki. Mal.

• ilişkiyi kes, konuşma, muhattap olma :) ben öyle yaparım.

0|0
    0|0
  • gülerek senin gibi de ona yeter ;)

0|0
    0|0
  • s. et ya ne takıyosun
    manyagin tekiymis iste kendi agzinla soyluyosun
    bu insanlardan bahsederek bile negatif enerjiyi aliyosun hic konusunu bile etme
    sadece uzak durun ailene de soyle

0|0
    0|0
  • gereken cevabı ver.

0|0
    0|0
  • Sana çekmişim herhalde deseydin 😄😄

0|0
    0|0
  • Agzinin payini ver saslak kadin sen kimsin kime hakaret ediyon

0|0
    0|0
  • Onu orada ne diyorsun sen diyip bir dövcektin bak ozaman rezil olunca aklı başına gelir uğraşmazdı böyle insanların allah belasını versin ya sen nasıl sessiz kalabiliyosun

0|0
    0|0
    • Bence de versin... Vermeli...

• Kaale alma boş ver.

0|0
    0|0
    • Öyle yapmaya çalışıcam sağol tatlım

• evli barklı kadın konuşmayı bilmesi ergenlikten çıkması gerekirdi böyle konuştuğuna göre daha çıkamamış sen onun seviyesine inme daha fazla üstüne giderse ağzına ne geliyorsa söylersin

0|0
    0|0
    • Anladım teşekkür ederim canım tavsiyelerin için

• o kadın kızlarını yükseklerde göstermek için öyle yapmıştır benimde başımda aynısı var iyi sana **rpu dememişler (affedersin) bence takma ama mesafenide koy

0|0
    0|0
    • Hmm teşekkür ederim canım.

Yükleniyor...