DABBE BİR ÇİN ÇARPMASI , Bu filmin konusu olan köyü buldum ve gittim?

Filmin konusunu bilenler hatırlayacaktır. inanının ciddyim bu köye gittim ve anlatılan herşeyi işaret eden tüm olayları tespit ettim. yaklaşık 3 yıl önce. yaklaşık 20 dakika orada kaldık arkadaşlarla. 3 yıldır hep aklıma geliyor orda ilginç bir insana denk geldik filmdeki çoban olma ihtimali çok yüksek. ve karısı... karısını göremedik sesi geldi... şimdi kafamı kurcalıyor o günden beri. acaba bir daha gitsemmi? bir bahaneyle evlerine girsemmi?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• abartmanın lüzmu yok. bu tarz filmlerde milleti zaten olaylar gerçektir vs diyerek etkiliyorlar bir söylentidir o şekilde duyulup esinlemilip filmi çekilmiştir yoksa annemlerin köyünde de cinli bir sürü vaka var sözde.

0|0
    0|0
    • hayır yaa anlamıyorsun o film vizyona girmeden önce biz o köye gittik zaten. filmi izledikten sonra aklımıza geldi sonra ikinciye gittik ve herşey aynıdı yani filmden önce biliyorduk zaten ama umursamamıştık pek

• abi gitmiş olabilirsin hoş banane de tuhaf şeylere inanmaya çok çalışıyorsunuz ve inanıyorsunuz da. saçmalık ya resmen sonra kendi psikolojinizi bozucaksınız

• peki dediğin gibi olsun

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• O filmlerin cekiminde yonetmenin gercek seanslar yaptirdigi soyleniyordu. Gercek mi degil mi bilmiyorum ama garip

0|0
    0|0
    • haberlere sızdığında bir takım olaylay yaşanmıştı evet ama ilginç konusu neyse aynen destekler nitelikte bak hatırlarmısın bilmem ama bir dere ucundan geçite varılıyor köye denmişti mesela. ya varya yollar bile tariftekine uygundu ve ordaki sur da vardı.

• Bulaşma bışver

0|0
    0|0
  • Git bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Korkarım ben olsam dkdjjdj

0|0
    0|0
  • Cok ugrasma sana da ugrar cinler

0|0
    0|0