Kahve Falı bakmayı bilen varmıı?

Varsa azicik bir bakabilirmisinizz kii 🙈😍😍

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yakın zamanda işinde terfi edebilirsin. Veya çevren tarafından parmakla gösteriliyorsun. Araba alma gibi bir düşünce varsa. Arabayı alacaksın. Sevdigin insanla mutlu bir hayat süreceksin. Çok zrofs kaldıgın bir durum var. Ama birinden gelicek haberle bu mevzu çözülecek. Biri yaptıgı işlerle sürekli cebine giren parayı düşürüyor. Ayrıca sırlarını herkesle paylaşma. Patavatsız insanlar var. Kısa zamanda işlerin yoluna girecek. Ama senin sevdigin bir insan sana karşı nankörlük edicek. Evliysen yakında çoçuk olabilir. Nasıl sallamışım belli değil 😀

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Kapali orta boylu hafif kilolu bir kadin var ve seni kollamayi gorev edinmis bir kisi gibi. Bir de yakin zamanda icinden bir seyleri cikarip atmaya calismissin gibi hissettim. bir kadin silueti var ve kendinden bir parca uzaklasiyor gibi. Kotu bir his almadim hic. Bir ev var mustakil. bir gelir mi olacak yoksa ev mi degisecek ya da evle ilgili bir sey.
    bilmiyorum hiçbiri tutmamis olabilir ama icimden gecenler:)

0|0
    0|0
  • Çok güzel sallarım yarın uzun yola gidicen ksdfj

0|0
    0|0
Yükleniyor...