Babam surekli hakkımda kötü düsünüyo?

Ben olunce rezil olucaksin mahvolucaksin geneleve dusuceksin seni saticaklar hayatin boyunca rezil olcan sonun cok kotu olcak cok kotu sekilde olucwksin diyip duruyo?

Güncellemeler:
Guncel

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Anlamıyorum nasıl bir baba bunu kız çocuğuna söyler?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir baba kızına böyle laflar edermi üvey bile olsan dememesi lazım ayıptır günahtır kimse bilemez yarının ne getireceğini hayatta en güzel şeyler ansızın gelir inanamazsın sen yinede üzülme iyi şeyler düşün herşeyin hayırlısını iste şansın bol olsun inşallah istediğin gibi bir hayatın olur mutlu olursun herkese herşeye inat.

0|0
    0|0
  • babanın bunu soylemesi yanlış ama babana bunu soylemesini olusturacak herhangi davranısların oldu mu ki

0|0
    0|0
    • Evdeyim hep dizinin dibinde

• o zaman baban a normal bir insan goruslerini onemseme normal bir insanın soyleyecegi sozler değil

• babanda sıkıntı var bır doktoro göster bence. senı tanımayız falan ama öz kızına bu keleımelrde olmamaıs

0|0
    0|0
  • Hep eğitimsizlikten 0luyo bunlar
    dünyanin en narin varlıklarina bu şekilde sözler sarf edilir mi. Bu nasil bir ps1kolojik rahatsizliktir.

0|0
    0|0
  • Ahahahah :D baban sıyrıkmış :D

0|0
    0|0
  • Bunlari babana dusundurecek ne yaptin ki

0|0
    0|0
  • Olmaz olsun oyle baba nefret ederim ediyorum bir tip babalardan

0|0
    0|0
  • Iyyşşhh ne biçim baba lan o

0|0
    0|0
  • Niye çok mu umursamaz başı boş bir insansın

0|0
    0|0
    • Sabah 7 de uyiyorum yatagimda beni bu sozlerle kaldiriyo gune bu sozlerle basliyorum

• Sabah 7 de sen napiyorsun karga bokunu yemeden evde kimse uyanmadan mahalle semt bile uyanmadan sabah 7.00
      Sen sabah 7 de napiyon soyler misin lise hayatim boyunca saat 6.00 da uyandim simdi 8 de 9 da uyanmak istemek hakkim degil mi?
      Ben belki 8 de 9 da uyanmak istiyom hakkim degil buna sen sabah 7 de uyanmis oluyorsun diye bende mi kalkmak zorundayim herkesin isi gucu okulu farkli saattedir
      Seni bu kadar ciddiye aldigima inanamiyorum rezillik resmen

• Oraya yanlış yazmışsın ben sabah 7 ye kadar oturuyosun 7 de yeni yatıyosun zannettim

• Babanin psikoloji bitmis

0|0
    0|0
  • Sebebi ne

0|0
    0|0
  • baban kanka mi acaba?

0|0
    0|0
  • Böyle baba düşman başına

0|0
    0|0
  • Adam geleceği görmüş resmen ileri goruslu baba :D

0|0
    0|0
    • Neye vararak bunu soyluyorsun? Beni taniyo musun gordun mu yanimda bulundun mu? Pok varmis gibi siritiyor bide

• Ben tanimasamda baban tanıyor yalanmi soyliycek adam :)

• Takılıyordur belki sana. Rahatsız oluyorsan , kendini körü hissediyorsan söyle ona. Kaçar yaşlarımdasınız?

0|0
    0|0
    • Ben 20 babam 46.

• Bu yaş aralığında olmaması lazım böyle şeyler aslında, sıkıntılı. Dediğim gibi takılıyordur belki sana.

Kızlar Ne Diyor 4

• Senin psikolojini etkileyip kendisine bağımlı olmanı istiyor

0|0
    0|0
  • :/inanamjyorum

0|0
    0|0
  • Sevdiğinden yapiyor ben üniversiteye hazirliktaykende boyleydi

0|0
    0|0
  • Alla alla.. Neye göre bu yorumu yapıyor, giyim kusamdan mı, yaşam tarzından mı

0|0
    0|0
    • Mini etek sort elbise askili dekolte giymem
      Bara discoya gitmem
      Erkek arkadasim sevgilim yok

• Ben ne diyorum sen ne diyosun bir git allahini seversen

• Öyleyse hakkı var diyorum. Taşkınlık ve aşırılık. İlla işine gelenleri konuşacak değiliz burda.

Yükleniyor...