21 yaşındayım, sevgilim olmadı ve kısmetimi bekliyorum?

21 yaşındayım ama daha hiçbir kızın elinden tutmadım, zina yapmadım hatta öpüşmedim bile, hayırlı kısmetimi bulup onunla evlenmek istiyorum, şimdiye kadar birkaç kişiden hoşlandım ama olmadı, benim ilkim ve sonum olsun ve onu çok sevip evleneyim ancak günümüz şartlarına bakıldığında bu tip erkekler ''ezik'' muamelesi görüyor, siz olsanız ne düşünürsünüz özellikle kızlar? böyle hayırlı sevgili karşıma ne zaman çıkar? kızlar bu konuda neler düşünür?

1|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• konserve kapağını bir çırpıda açarsın sen.. sağ elin güçlüdür baya...

0|0
    0|0
    • bu şimdi iyi anlama mı geliyor yoksa kötü anlama mı anlayamadım

• manuel takıldığından güçlüdür ellerin diyorum yani taşı sıksan suyunu çıkarırsın

Kızlar Ne Diyor 4

• allah gönlüne göre versin doğru yoldasın.. tesettürlü erkek tabiri.. bir seneye 22 inde bulursun

0|0
    0|0
  • Evlenelim :D

0|0
    0|0
  • Şaşıttn gülüw senin gibiler kalmışmı

0|0
    0|0
  • Ben de senin gibiyim.
    Ayrıca öyle dusunenlere hic aldırış etme, daldan dala konuyorlar iste. Sen en azından doğru kişiyi bekliyordum kendini o kişiye sakliyorsun. Helal olsun sana be ! :))

0|0
    0|0
    • İnşallah birgün hakketiğimiz güzel insanlara ulaşırız ne diyeyim, en son bir kızdan hoşlanıyordum ama olmadı nişanlısı varmış şok oldum

Erkekler Ne Diyor 6

• Yemin ediyorum beni anlatmışsın beraber dinliyoruz.

Soruna gelince evet biz eziğiz lakin eşimiz olunca baş tacı yapacak kadarda Adamız bizi almıyanlar düşünsün benim kendime güvenim Tam.

0|0
    0|0
  • BEnim sorum sandım çünkü bende aynı dertten müzdaripim D:

0|0
    0|0
  • 30 yaşindayim bende taliblerimi bekliyorum

0|0
    0|0
  • çok mu önemli sanki sevgilinin olması takma bunları boş yere.

0|0
    0|0
  • eğer birini bulursan 20 tane sevgilim oldu yalanını söyle. hatta erkek arkadaşlarına da aynını de.

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...