Ankarada ogrenci evi arıyorum. İLGİLENEN ya da FİKRİ OLANLAR YARDIM EDER MİSİNİZZ :) ?

arkadaşlar onümüzde ki donem için ankarada (bahçelievler-emek) eve çıkmayı düşünüyorum. ama ogrenciye gore kiralık ev bulamadım tabi ev arkadaşıda.. cok zahmetli işlermiş bunlar yok depozitosu yok 2. el esyası yok emlakçısı falan.. ya bana yardımcı olabilecek olan var mı işlerimi nasıl kolaylayabılırımm (ankaraya yeni geldim buraların abancısıyımdaa)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Eve cikarken 1.5 -2 bin lirayi gözden cikar

1|0
    0|0
  • benimle kalabilirsin, kira yardımı ve ev giderleri elektrik su gibi şeylere yardım durumlarını göz ardı etmeden... gürültü çıkarmadan eve alkollü gelmeler yasak , arkadaş partisi falan filan yasak.. evcil hayvan yok.. ben ev sahibi olsam çok kötü bir ev sahibi olurmuşum :))

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• İstediğin yerlerde öğrenciye uygun ev yok tabi 1500 lira falan verirsen o ayrı, ama illaki o bölgeyi istiyorsan 5-6 kişi çıkacaksınız bir eve, o bölgede bu şekilde bir çok öğrenci evi var

0|0
    0|0
    • yok ya okadarda degil. arastırıyorum bayadır 900-1000 lirayada güzel evler var. ama cıkabileceğim biri yok

Yükleniyor...