Tipimle dalga geçtiler cok canım yanıyor arkadaşlar :( ?

Dün dolmuşa bindim ankarada yaşıyorum. Dolmuş bir durakta durdu 3 tane kız önce dolmuştakilere baktılar dalga geçtiler sonra bana baktılar biri yanına cagırdı diger kızları dur dur şunun tipine bak diye gülmeye başladılar, bende kendimi hiç begenmiyorum komik geliyor tipim evet ama zaten normal hayatta cok zorluk yaşıyorum okulda evde her yerde insanların yüzüne zor bakıyorum kimseye karşı kötü niyetimde olmadı hiçbir zaman namazım herşeyimde yerinde ama insanların bana karşı böyle yapmasından cok yoruldum arkadaşlar daha öncede olmuştu böyle bir olay ne yapacağımı şaşırdım dolmuşta terler aktı yüzümden çok utandım kaldıramıyorum artık böyle şeyleri cok zorlanıyorum nefes alırken inanın çok zorluk yaşıyorum böyle insanlar da olunca yaşamak cok zorlaşıyor üzülüyorum akşam eve geldim nerdeyse sabaha kadar ağladım bu duruma elimden birşey gelmiyor Allah böyle yaratmış ama insanların böyle yapması çok zoruma gidiyor...

Güncellemeler:
of...
ben dolmuşun içindeydim onlar ise dışardaydı on saniyeliğine durağın önünde durdular yani o an yapacak birşeyim yoktu ha olsaydı napardım bir iki laf ederdim ama böyle düşünen insanlara ne yapabilirsin ki bir de kız karşındaki napabilirdim ki

1|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...