Tipimle dalga geçtiler cok canım yanıyor arkadaşlar :( ?

Dün dolmuşa bindim ankarada yaşıyorum. Dolmuş bir durakta durdu 3 tane kız önce dolmuştakilere baktılar dalga geçtiler sonra bana baktılar biri yanına cagırdı diger kızları dur dur şunun tipine bak diye gülmeye başladılar, bende kendimi hiç begenmiyorum komik geliyor tipim evet ama zaten normal hayatta cok zorluk yaşıyorum okulda evde her yerde insanların yüzüne zor bakıyorum kimseye karşı kötü niyetimde olmadı hiçbir zaman namazım herşeyimde yerinde ama insanların bana karşı böyle yapmasından cok yoruldum arkadaşlar daha öncede olmuştu böyle bir olay ne yapacağımı şaşırdım dolmuşta terler aktı yüzümden çok utandım kaldıramıyorum artık böyle şeyleri cok zorlanıyorum nefes alırken inanın çok zorluk yaşıyorum böyle insanlar da olunca yaşamak cok zorlaşıyor üzülüyorum akşam eve geldim nerdeyse sabaha kadar ağladım bu duruma elimden birşey gelmiyor Allah böyle yaratmış ama insanların böyle yapması çok zoruma gidiyor...

Güncellemeler:
of...
ben dolmuşun içindeydim onlar ise dışardaydı on saniyeliğine durağın önünde durdular yani o an yapacak birşeyim yoktu ha olsaydı napardım bir iki laf ederdim ama böyle düşünen insanlara ne yapabilirsin ki bir de kız karşındaki napabilirdim ki

1|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Bu dünyada güzel ve çirkini kim tanımlıyor ki? Surda en fazla 50 sene daha yaşayacağız böyle düşün. Ve gelip geçici bunlar. Aynı şey bende de var. Kendimi sevmiyorum beğenmiyorum. Ama elimden bir şey gelmez o yüzden üzülmeyi bırakıp kendimi boyle kabul ettim.

0|1
    0|0
    • cok haklısın işte insanlarda keşke böyle düşünse...

• İnsanların düşüncelerini değiştiremeyiz ama buna karşı tepkimizi ayarlayabiliriz. Umursama. Ve umursamadığını göster.

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeşim, önce sen kendini savunmayı öğren. Her insanın kusurları vardır. Kimisi güzel olabilir sanki özel yaratılmış gibi ama içi kötüdür ve ben kişilerden hiç haz etmem ve uzaklaşırım. Sen kalbin temiz birine benziyorsun bunları takma kafana hani bir laf var "KESER DÖNER SAP DÖNER, GÜN GELİR HESAP DÖNER". Daha önümüzde ALLAH nasip ederse çok yıl var kimin ne şekle gireceği hiç belli olmaz ileride bakarsın durumlar farklı olur. Düşünme bunları dışarda kendini severek yürü değer ver kendine. Ayrıca sana kötü şeyler diyenleri de kendi lafları ile bitir ayna ol. Ya da sus hiç bir şey deme Allah bir gün hesabını o kişiden sorar merak etme belki bugün olmaz ama yarın bir gün mutlaka sorulur.

1|1
    0|0
    • inşallah kardesim cok teşekkür ederim elimden geleni yapmaya calısıyorum işte böyle olaylar oluncada ister istemez direncim kırılıyor

• Geçecek kardeşim düşünme böyle şeyler. Ben kimsenin kusursuz olduğuna inanmıyorum herkesin kusuru vardır. Sana onu diyenlerin bile var. Hatta kusurlarını bizzat sana gösterdiler. SAYGISIZLIKLARINI SEVİYESİZLİKLERİNİ BİZZAT SANA ve ORADAKİ insanlara gösterdiler. Bu onların en büyük kusuru. Bu hayat böyle sürmeyecek devamlı şu an genciz şu an yaptıklarımız ileride yaşlandığımızda bizim karşımıza çıkacak işte o zaman kimse bizim güzelliğimize bakmayacak. Saygımıza, dürüstlüğümüze kalbimizin temizliğine bakacak. Güzellik gelip geçici.

Kızlar Ne Diyor 10

• Neden utanıyorsun ki asıl utanması gereken o kızlar Zaten insanlar orada o kızları kötü gözle görecek seni değil

0|1
    0|0
  • Rabbim yaratmis biz kullarin ne hattine alay dalga gecmek sen uzulme sayin kardesim sen hakkin yaninda insallah guzel yerler mertepelere ulasirsin onlar ise cehaletlerinin ahlaksizliklarinin aciyip dalga gecsinler...
    Rabbim yarattigiyle dalga gecer kibir yapan hakkin rahmetine eremez bunu bilen bir insan olarak uzulme git ustune onlara teşekkür et bence sayenizde hakkin mertebesine ericem insallah de oda yeter onlara.

0|1
    0|0
  • ya allah aşkına adamı adam yapan tıpımıdır? .. yuregidir, yanındayken sana hissettiriğidir, bakışlarıdır, duruşudur.. senin güzel yuregin yeter rabbim insallah degerini bilen insanlar çıkartır karsına.. sıkma canınıı

0|0
    0|0
  • Kıyamam ya..

0|1
    0|0
  • Takma sen onları boşver. Kezbanın önde gideniymiş o kızlar

0|1
    0|0
  • Okudukca sinirlendim. Terbiyesiz, edepsiz kendini bır şey sanan o mahluklar yüzünden üzme kendini lütfen. Onlar kim ya? Bak sinir geldi yine orda olsyadım cevabını verirdim bir güzel

0|0
    0|0
  • Kıyamam lan ben olsaydım yanında zaten hemcinsim saçını başını yolar a*ını yırtardım kız kurusu aşufte mahhale karısı menopozlu o*ospu

0|0
    0|0
  • Allah'ın sınavların bunlar... Hep dik ol ve hep iyi ol. :)

0|0
    0|0
  • 5 para etmez insanlar için kendini üzmeye değmez

0|0
    0|0
  • Kiyamam 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tipini beğenmiyor olabilirsin de harbi saftiriksin. İnsanların seni aşağılamasına nasıl müsade ediyosun? Sen bir bireysin arkadaş. Kendini korumazsan kimse de sana saygı göstermez kusura bakma.

0|1
    0|0
    • dolmuştaydım onlar ise dışardaydı o yüzden birşey yapamadım

• utanması gereken sen değilsin kardeşim, boşver :/ bence kızaran her yüz, ödüllendirilmeli.. inşallah bu dünyada olmazsa da ahirette alırsın mükafatını.. Allah, sabır versin..

0|1
    0|0
    • inşallah kardesim teşekkür ederim...

• Onun bunun eğlenceliği olmadığını sen de biliyorsun.
    Boş ver aldırma.
    Sen kullara yaranmak ve hoş görünmek zorunda değil, Yaradana hoş görünmekle mükellefsin.
    Zaten bu konuda da görevini yapıyorsun.
    Komik olduğunu söylüyorsun, bence bu halinden faydalanmaya bak.
    Üzülme sen, geleceğe bak geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Hep söylüyorum tip değil duruş önemlidir. Ayrıca niye bozmuyorsunuz abi böyle andavalları. Bozun inseydin arabadan bir iki şey söyleseydin bir sonraki dolmuşa atlayıp gitseydin. Tamam iyi davranın diyoruz kadınlara ama siz de kaşınmayın mk.

0|0
    0|0
  • Alaycı bir bakış ve ona eşlik eden alaycı bir gülümseme atabilirsin böyle durumlarda.

"Canı yanan karşılığını alacağı günü beklesin."

0|0
    0|0
  • Sikkkktttiirrrlaaaan yelloz deyip geçmen gerek.
    Allah ın yarattığına o şekil davranan kişi laftan anlamaz

0|0
    0|0
  • Kardeşim, sende onların insanlığına gülüp geç. Ama acıyarak gül ki bir anlam taşısın gülüşün. Ve hep bir ağırlığın olsun. Kimseye eyvallah etme. Yoksa kaybedersin. Eyvallah etme derken, insanca tabii. Mazlum ol, zalim olma. Ve en önemlisi ruhen insan ol. Unutma ben ve binlerce kişi senden yana. Biz zalimin zulmünü bitirecek mazlumlarız.

0|0
    0|0
  • Böyle embesiller gerçekten var mıymış? Açıpta g. tlerine gülsünler

0|0
    0|0
  • senin kalbin güzel kardeşim onların yüzü güzel olsa ne olur kalpleri pislik dolmuş onların.

0|0
    0|0
  • Takma kafaya. Bir sürü insanım sorunu var olabilir sende onlara gül geç.

0|1
    0|0
Yükleniyor...