Ben bir abiyim ve bir eşcinselim😇Abiniz eşcinsel olsaydı ona yine de abi der miydiniz😇?

Ben bir abiyim ve bir eşcinselim😇Abiniz eşcinsel olsaydı ona yine de abi der miydiniz😇?

• Abi derdim
    66% (31)61% (22)64% (53)Oy Ver
  • Abi demezdim
    34% (16)39% (14)36% (30)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Yani hiç de birine bunu söyleyeceğim aklıma gelmezdi ama, vallahi cuk oturdu:

"Ne diyem, Mahmut mu diyem?"

Abim olduğuna göre abi diyeceğim tabi yav, banane onun kimle seviştiğinden.

1|1
    0|0
  • Şimdi abimin yatak hayatından banane. ben onunla olan bağlarıma, muhabbetime, kardeşliğimize bakarım budur yani. Tıpkı heteroseksüel abimin, aşık olduğum insanın kadın olması durumunu hiç farklıymış gibi algılamaması ve konuşmaması, yadırgamaması, yargılamaması gibi..

0|0
    0|0
  • Abim olsaydı ve eşcinsel olsaydı bunu bana söyleseydi, o ne şekilde hitap etmemi o şekilde hitap ederdim.

0|0
    0|0
  • Bir abiye sahip olsaydım ona hep aşkım demek isterdim, abi demezdim aşkım derdim ve o hep ilk aşkım olarak kalırdı ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • Ne dememi istiyorsa onu derdim

0|0
    0|0
  • Adam gibi bir abim var ve ona abi diyorum. Cinsel tercihi yüzünden değil ama adam olduğu için. İyi bir abiysen abi denir elbet.

0|0
    0|0
  • Eşcinsellikle abiliğin bir alakası yok. Cinsel tercihlerin sana aittir. Abi olduğunu değiştirmez.😊

0|1
    0|0
  • O kelimenin kafamdaki anlamını doldurmadığı için söylemezdim sanırım

0|0
    0|0
  • Derdim ama bizim koyde yasatmazlardi 😄

0|0
    0|0
  • Ay neden demiyeyim ki? İnsansın sonuçta ayrıca bana da zararın yok Abimsin benim ne olursa olsun! Kesinlikle abi derdim yani. İnsanları bu yönde yargılamak da çok saçma ama bir türlü öğretemedik bunu o insanlara abicim 😉😊

0|0
    0|0
  • Ib*ne derdim

0|0
    0|0
    • Ne kadar ayıp insan hiç abisine ib*ne der mi? Ailen sana hiç terbiye öğretmedi mi? Terbiyesiz seni😱😱

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...