Tipim kötü olduğu için dışarı dahi çıkamıyorum yardım lütfen :( ?

Tipimi beğenmiyorum önceden beğeniyordum ama şimdi bir çok sorunum var güzelliğimide kaybettim bugün mesela şimdi spora gidecektim sırf tipim kötü olduğu kendimi kötü hissettiğim için evden dışarı cıkamadım ayaklarım gitmedi gene mal mal tek başıma evde oturuyorum millet gezip eğleniyor cok yoruldum arkadaşlar insanın kendisi ile barışık olmamasından daha kötü birşey yok artık dayanamıyorum tüm sosyal hayatımı ve işlerimi etkiliyor bu olay bıktım artık bıktım...

Güncellemeler:
.,,.,,..,,.,.
i,,,,,,,

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Of su bitmek tukenmek bilmeyen kompleksleriniz yok mu

0|1
    0|0
    • ya napim eskiden güzeldim şimdi böyle cok değiştim kabullenemiyorum

• Senin kuruntun kanimca. Boyle dert edersen hepten tipin kayar soyleyeyim. :D Takmayacaksin kafana.

• doğru diyon ya bir kız cıksa karşıma işte belki bişeyin yok mal mısın falan dese düzelecem

En İyi Erkek Görüşü

• Sen türk kızlarını ne sanıyorsun emin ol çirkin kız sayısı erkeklerden çok daha fazla saçmalama kendine gel kardeşim

0|1
    0|0
    • ama egoları cok fazla yolda görseler bir adamla dalga geçerler tipe bak vs diye

• kardeş var ya cok değiştim ya inanamıyorum şu halime eski halime bakamıyorum bile iç çekiyorum cunku bir iki yıl önceki halime...

• Spor mutlaka yap gerisi zamanla olacaktır zaten kendine güvenin gelecek emin ol kas tipten daha önemli kızlar için artık tipe bakmıyorlar vücudun varsa her kızı elde edersin

Kızlar Ne Diyor 2

• bende güzelim ama şans yok be kardeş. herşey tiple olmuyor malesefki.

0|1
    0|0
    • eskiden güzeldim ama şimdi ki tipimi kabullenemiyorum yani olmuyor güzellik için herşeyi yapıyprum kafa yapım hep bu yönde

• of işte kendimi güzel bulsam eskisi gibi yapcam ama o kadar cok takıyorum ki hal ve hareketlerimde etkileniyor ya ah bir anlatabilsem derdimi

• ya işte onu takmaman lazım

• okadarmı berbat evden çıkmayacak kadar

0|1
    0|0
    • ya aslında hayır değil yani kesinlikle abartıyorsun dersin hatta yok lan bişey dersin ama pskolojık yüzüm biraz temiz değil yani böyle nası desem siyah nokta var falan hep bide tüy falan var böyle bende yüzümü hep kirli hissediyorum onunda etkisi var işte.

Erkekler Ne Diyor 2

• Rahat ol kızların alayı cirkin

0|2
    0|0
    • ama egoları boylarından büyük kardeşim ya

• Elin ayağın. Tutuyor mu

0|1
    0|0
    • evet

• ya bak cok haklısın işte dediğin gibi bir güzellik merkezine gitsem herşey düzelecek hayatımda ama utanıyorum ya

• Yoooo bende gidecem Hayırlısı ile

Yükleniyor...